Pamiątkowe Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie – cenne srebro, najwyższa jakość!

Srebrne Dolary Kanadyjskie

Ocena kolekcjonerów: 4.0

1
  • Niezwykłe srebrne monety pamiątkowe ilustrujące historię Kanady
  • Znakomita jakość i bogactwo szczegółów gwarantowane przez Kanadyjską Mennicę Królewską
  • Świadectwo Własności kolekcji oraz Certyfikaty Autentyczności do każdej z monet
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 199 zł

Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie

Dzięki restrykcyjnej polityce emisyjnej Banku Kanady "Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie" w krótkim czasie dołączyły do grona niezwykle poszukiwanych na całym świecie monet kolekcjonerskich.

Kanadyjska Mennica Królewska należy do mennic o niezwykle bogatej tradycji. Jest jedną z najbardziej wszechstronnych mennic świata. Słynie ze znakomitej jakości bicia wszystkich motywów, z których każdy wyróżnia się bogactwem szczegółów.

Do kolekcji "Oficjalnych Srebrnych Dolarów Kanadyjskich" należą między innymi takie pamiątkowe monety, jak: „100 Lat Calgary" oraz „100 Lat Winnipeg". Kolekcja ma charakter zamknięty. Pełna kolekcja składa się z 36 monet.

Kolekcję "Oficjalnych Srebrnych Dolarów Kanadyjskich" rozpoczyna moneta „Żaglowiec Gryf” z 1979 roku. Francuski okręt "Le Griffon" był pierwszym pełnowymiarowym statkiem na wodach Wielkich Jezior. Podczas swego dziewiczego rejsu po jeziorach: Erie, Huron oraz Michigan zatonął razem ze wszystkimi przebywającymi na pokładzie członkami załogi. Dzięki swej tragicznej i tajemniczej historii „Le Griffon" przeszedł do legendy Wielkich Jezior i całej Kanady.

  • Zamawiając kolekcję "Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie" otrzymają Państwo gratis:
  • Certyfikaty Autentyczności do każdej z oferowanych monet
  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji
  • Szkatułkę kolekcjonera pozwalającą na prawdziwie profesjonalną i bezpieczną ekspozycję Państwa wartościowej kolekcji

 

Cena: 199 zł
Specyfikacja
Metal:
Srebro
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Waga:
23,3 g
Średnica:
36 mm
Kraj emisji:
Kanada
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
1979

Tak, chcę rozpocząć zbieranie srebrnych monet z kolekcji "Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą pamiątkową srebrną monetą z kolekcji: "Żaglowiec Gryf”, zamawiam ją w cenie 199 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tę monetę, otrzymam pozostałe 35 monet w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 199 zł, a na końcu kolekcji 299 zł, lub 349 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z monetą z kolekcji "Oficjalne Srebrne Dolary Kanadyjskie". Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.