100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 r.

Replika najcenniejszej polskiej monety w czystym srebrze i złocie!

Legendarne Monety Świata

Legendarne Monety Świata

Ocena kolekcjonerów: 3.7

3
  • Najcenniejsze monety świata na kolekcjonerskich replikach
  • Czyste srebro (Ag 999/1000)
  • Platerowanie 24-karatowym złotem!
  • Najwyższa jakość mennicza - stempel lustrzany
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 399 zł

100 dukatów Zygmunta III Wazy - replika najcenniejszej polskiej monety w czystym srebrze i złocie!

Celem emisji 100 duktów Zygmunta III Wazy było uczczenie polskiego zwycięstwa pod Chocimiem nad Turkami, ukazanie potęgi Rzeczpospolitej i majestatu polskiego króla, jako obrońcy chrześcijaństwa przed niewiernymi.

Ta największa złota moneta została wybita w mennicy bydgoskiej w 1621 roku. Jej projektantem był jeden z najwybitniejszych europejskich medalierów, Szwajcar Samuel Ammon.

W 2008 roku na aukcji w nowojorskiej firmie Stack's polski dukat Zygmunta III Wazy został zlicytowany za rekordową kwotę 1 380 000 USD. Obecnie jest uważany za jeden z najwartościowszych i najlepszych numizmatów pod względem artystycznym na świecie.

Replika najdroższej i najpiękniejszej polskiej złotej monety - 100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 roku - została wybita w czystym srebrze i platerowana 24-karatowym złotem.

Uwaga! Pierwsze 1000 egzemplarzy tej repliki opatrzono indywidualnym numerem emisyjnym na rancie.

 

Cena: 399 zł
Specyfikacja
Metal:
Srebro 999,9/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany
Uszlachetnienie:
złoto, 24-karaty
Średnica:
25 mm
Limitacja:
5 000 kolekcji

Repliki najcenniejszych monet świata, na które każdy może sobie pozwolić !

Replika "100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 roku" otwiera kolekcję "Legendarne Monety Świata". W jej skład wchodzą repliki najbardziej znanych monet w dziejach numizmatyki, stanowiących przedmiot pożądania kolekcjonerów na całym świecie. Ze względu na niezwykłą historię, łączącą się z każdą z nich, uważane są za najcenniejsze i najciekawsze monety świata.

W skład kolekcji "Legendarne Monety Świata" wchodzą repliki najbardziej znanych monet w dziejach numizmatyki, stanowiących przedmiot pożądania kolekcjonerów na całym świecie. Ze względu na niezwykłą historię, łączącą się z każdą z nich, uważane są za najcenniejsze i najciekawsze monety świata.

Niezwykły kunszt projektów i wykonania, bicie w najwyższej jakości menniczej stemplem lustrzanym, jak również ścisły limit wynoszący 5 000 kolekcji, stanowią o jej wyjątkowej wartości dla kolekcjonerów.

Wszystkie repliki w tej kolekcji zostały wykonane z najczystszego srebra (Ag 999/1000). Repliki złotych monet są dodatkowo platerowane 24-karatowym złotem, co niewątpliwie podnosi ich atrakcyjność.

W ramach kolekcji "Legendarne Monety Świata" gwarantujemy gratis:

  • Imienne Świadectwo Własności Kolekcji
  • Certyfikat Autentyczności Mennicy Berlińskiej
  • Ekskluzywne drewniane pudełko do bezpiecznej ekspozycji replik

 

Tak, chcę rozpocząć replik najcenniejszych monet świata "Legendarne Monety Świata". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą repliką z kolekcji: "100 dukatów Zygmunta III Wazy z 1621 roku", zamawiam ją w cenie 399 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tę replikę, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze repliki z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby replik) kolekcji, każdy w cenie 399 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne repliki z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą repliką. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu repliki w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconej juz repliki, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.