100 lat polskiej niepodległości

11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski – odzyskaliśmy to, co najważniejsze – niepodległość. Z tym dniem ściśle związany jest Józef Piłsudski – Naczelnik Państwa Polskiego i Pierwszy Marszałek Polski. Jego wielkie i ważne działania sprawiły, że stał się inspiracją dla wielu artystów i przyszłych
pokoleń. Zaistniał m.in. w utworach literackich oraz w pieśniach

Srebrna moneta o wadze 1 kg!

W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wyemitowano niepowtarzalną monetę. Na emisji o średnicy aż 100 mm i wadze 1 kilograma czystego srebra widnieje
spektakularny wizerunek Józefa Piłsudskiego, jednego z twórców wolnej i niezależnej Ojczyzny. Projekt przygotowali wybitni artyści – Roussana i Andrzej Nowakowscy. Jedynie 300 polskich obywateli będzie mogło wejść w jej posiadanie.

  • Pierwsza moneta o wadze 1 kg z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego
  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Tylko 300 egzemplarzy na świecie
  • Numerowany Certyfikat Autentyczności
  • Elegancka szkatuła kolekcjonerska

Ścisła światowa limitacja!

Ta ekskluzywna emisja została wybita w zaledwie 300 egzemplarzach. Każdy z nich posiada indywidualny numer wybity na rancie. Dzięki temu monety są niepowtarzalnym
arcydziełem sztuki menniczej.

Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tej wyjątkowej emisji w Polsce

Efekt płaskorzeźby!

Każdy szczegół sylwetki Marszałka został uwydatniony przez zastosowanie bardzo wysokiego reliefu. Dzięki niemu moneta wygląda jak płaskorzeźba!

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
1 kg
Średnica:
100 mm
Kraj emisji:
Niue
Nominał:
100 dolarów
Rok emisji:
2018
Limitacja:
300 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie oficjalnej srebrnej monety o wadze aż 1 kg "Marszałek Józef Piłsudski" w cenie 9950 zł (plus 50 zł koszty przesyłki kurierskiej). 

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.