Srebrny Orzeł 2019
Najbardziej poszukiwana srebrna moneta inwestycyjna świata 

Stany Zjednoczone Ameryki są jednym z najpotężniejszych pod względem ekonomicznym państw, a amerykański dolar to wiodąca waluta świata. Nic dziwnego zatem, że najbardziej poszukiwana srebrna moneta pochodzi właśnie z USA – jest to legendarny Amerykański Srebrny Orzeł!

Oficjalna moneta emitowana jest na zlecenie Rządu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Każdą emisję charakteryzuje::

  • czystość szlachetnego srebra (próba 999/1000)
  • waga – aż 31,1 g (1 uncja)

Ta srebrna moneta bulionowa, jedna z najpiękniejszych na świecie, bita jest stemplem odwróconym. Oznacza to, że awers jest odwrócony w stosunku do rewersu o 180 stopni.

Awers przedstawia orła – najbardziej znany symbol USA. Rewers zdobi Krocząca Wolność – uosabiająca niepodległość Stanów Zjednoczonych. 

Legendarny Srebrny Orzeł emitowany jest w cyklu rocznym. Wraz z końcem roku narzędzia użyte do wykonania monet są komisyjnie niszczone. Dlatego każdy rocznik jest wyjątkowy i dodatkowo zyskuje na wartości.

Specyfikacja
Metal:
Srebro 999/1000
Jakość:
Stan menniczy
Waga:
31,1 g
Średnica:
40,6 mm
Kraj emisji:
Stany Zjednoczone Ameryki
Nominał:
1 dolar
Rok emisji:
2019

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki monety "Srebrny Orzeł 2019” w korzystnej cenie – tylko 99 zł (plus 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Przesyłka płatna na podstawie rachunku dołączonego do produktu lub za pomocą szybkiej i wygodnej płatności elektronicznej.

Mam 14 dni na zapoznanie się z monetą  – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.