Na dobry początek 50% taniej!

Dla klientów Skarbnicy Narodowej miniatura wyjątkowego skarbu narodowego – „Rejtan” Jana Matejki – jest dostępna za 64,50 zł (zamiast 129 zł), bez żadnych dodatkowych kosztów. To oszczędność ponad 60 zł!

Polska walka o wolność! 

Jan Matejko to najwybitniejszy autor obrazów patriotycznych w historii Polski, a jego „Rejtan” to kluczowe dzieło polskiego malarstwa patriotycznego. Ukazuje ono bohatera gotowego oddać swoje życie w imię Ojczyzny. Z okazji zbliżającego się 100-lecia Polski, Skarbnica Narodowa postanowiła uhonorować właśnie to arcydzieło na wyjątkowym numizmacie – unikacie kolekcjonerskim:

  • Szczegółowa miniatura oryginalnego dzieła
  • Uszlachetnienie: czyste srebro 999/1000
  • Ręczne platerowanie 24-karatowym złotem

Tylko teraz dostępny dla Ciebie!

Dzięki współpracy z Zamkiem Królewskim w Warszawie możliwe było przeniesienie po raz pierwszy miniatury obrazu „Rejtan” na unikatową kolekcjonerską sztabkę oraz połączenie jej z czystym srebrem i złotem. Wykorzystano przy tym najbardziej zaawansowaną technologię menniczą, przez co perfekcyjnie odwzorowane arcydzieło olśniewająco wyróżnia się na tle lustrzanej srebrnej powierzchni numizmatu.

Stwórz własną galerię sztuki w swoim domu!

Polska świętuje w tym roku 100. rocznicę odzyskania niepodległości. To czas odkrywania na nowo wszystkiego tego, z czego jesteśmy dumni – naszej kultury, historii i bohaterów. To również moment zadumy nad bolesnym czasem zaborów, gdy nasz naród został pozbawiony suwerennego państwa. Nasza walka o wolność była dokumentowana przez wielu wybitnych artystów-malarzy na tworzonych przez nich arcydziełach.

Jedno z nich – „Rejtan” Jana Matejki – uwiecznione na kolekcjonerskiej sztabce stanowi zaproszenie dla Kolekcjonerów do rozpoczęcia niepowtarzalnej podróży numizmatycznej i stworzenia własnej galerii polskiej sztuki w swoim domu!

Seria "Arcydzieła Malarstwa Polskiego" jest ściśle limitowana - tylko 9000 kolekcji na cały świat!

Radzimy zamówić już teraz, zanim będzie za późno!

Specyfikacja
Metal:
Miedź uszlachetniona czystym srebrem 999/1000 i 24-karatowym złotem
Waga:
50 g
Wymiary:
60 x 35 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2017
Limitacja:
Tylko 9000 kolekcji na cały świat!

Arcydzieła Malarstwa Polskiego – galeria bezcennych dzieł sztuki w Twoim domu!

Po raz pierwszy, przy użyciu zaawansowanej technologii menniczej, najcenniejsze arcydzieła malarstwa polskiego uwieczniono na kolekcjonerskich sztabkach. Było to możliwe dzięki ścisłej współpracy m.in.: z Muzeum Narodowym w Warszawie i w Krakowie. Dostępnych jest tylko 9000 kompletnych kolekcji malarskich! Oznacza to, iż tylko 1 na ponad 4000 Polaków będzie miał szansę stworzyć swoją prywatną galerię tych niezwykłych obrazów.

Najcenniejsze polskie dzieła sztuki!

„Rejtan" Jana Matejki jest pierwszą sztabką z serii "Arcydzieła Malarstwa Polskiego". Wśród pozostałych obrazów, w kolekcji uwieczniono tylko te, które są najbardziej znane i cenione, które są szczególnym hołdem dla historii Naszej Ojczyzny i jej bohaterów, tradycji ludowych oraz wartości narodowych. Należą do nich m.in.:

  • „Babie lato” Józefa Chełmońskiego
  • „Polski Hamlet” Jacka Malczewskiego
  • „Macierzyństwo” Stanisława Wyspiańskiego.

Platerowanie czystym srebrem i złotem!

Połączenie miniatur bezcennych skarbów narodowych z czystym srebrem (999/1000) oraz 24-karatowym złotem jest przedsięwzięciem unikatowym. Dzięki wykonaniu w wysokiej jakości menniczej, sztabki te są nie tylko ekskluzywnymi i wyjątkowymi numizmatami, ale same w sobie stają się rzadkimi dziełami sztuki.

Atrakcyjne akcesoria GRATIS

W ramach kolekcji, wraz z cennymi kolekcjonerskimi sztabkami, otrzymasz:

  • Certyfikaty Autentyczności, zawierające reprodukcje oryginalnych dzieł
  • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności, gwarantujące ścisłą limitację
  • Elegancką drewnianą pudełko-ramkę, do bezpiecznego przechowywania oraz efektownej prezentacji Twojej wartościowej kolekcji

Tak, chcę rozpocząć zbieranie sztabek kolekcjonerskich platerowanych czystym srebrem i złotem z serii „Arcydzieła Malarstwa Polskiego". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym numizmatem „pierwszą sztabką „Jan Matejko – Rejtan", zamawiam go w preferencyjnej cenie 64,50 zł (zamiast ceny regularnej 129 zł), bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę płacić teraz; przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tę sztabkę, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze platerowane czystym srebrem i złotem sztabki z tej otwartej (tj. bez określonej z góry liczby numizmatów) kolekcji, każda w cenie regularnej 129 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą sztabką. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki. Przysługuje mi pełne prawo zwrotu sztabki w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu sztabki. W przypadku odesłania opłaconej już sztabki, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający. Mam prawo przerwać kolekcjonowanie w dowolnym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.