Sanktuaria Maryjne Jana Pawła II
Emisje upamiętniające najważniejsze miejsca kultu Papieża Polaka

Sanktuaria Maryjne stanowiły obowiązkowy punkt każdej podróży apostolskiej Jana Pawła II. Odwiedzając święte miejsca Papież koronował słynące łaskami obrazy i figury. Dokonywał aktów oddania i prosił o wstawiennictwo Maryi.

Dzięki najnowszej serii medali upamiętniających najważniejsze miejsca kultu Ojca Świętego mogą Państwo zapoznać się ze szczególnym rozdziałem kapłaństwa i posługą Papieża Polaka.

Otwiera ją medal upamiętniający ukochane przez Jana Pawła II Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. Jest ono jednym z najważniejszych miejsc kultu maryjnego, a także istotnym centrum pielgrzymkowym na świecie. 

Jan Paweł II dokonywał na Jasnej Górze aktów oddania, zawierzał siebie, swoich rodaków
i cały świat Niepokalanemu Sercu Maryi. Jasnogórską Madonnę nazywał Patronką, Królową
i Opiekunką polskiego narodu. 

Prestiżowa emisja "Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze" została wybita w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. Dodatkowo uszlachetniono ją czystym, 24-karatowym złotem.

Awers medalu przedstawia Jana Pawła II na tle jasnogórskiego klasztoru oraz zarys postaci Matki Boskiej Częstochowskiej. Rewers ukazuje herb papieski Jana Pawła II, daty ramowe 1920-2005 oraz napisy w otoku "Karol Wojtyła" i "Jan Paweł II".

Specyfikacja
Metal:
Stop platerowany 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Masa:
16 g
Średnica:
34 mm
Kraj emisji:
Polska

Skarbnica Narodowa ma przyjemność przedstawić trzecią serię z cyklu „Papież, który zmienił historię”  „Najważniejsze Sanktuaria Maryjne Jana Pawła II”. Medale te są szczególnym hołdem złożonym naszemu Wielkiemu Papieżowi. To wyjątkowy sposób i okazja, aby na zawsze zachować wspomnienie o Janie Pawle II, a też o przełomowych wydarzeniach,na które miał znaczący wpływ. 

Piękne, pamiątkowe emisje papieskie uwieczniają najważnijesze miejsca kultu Jana Pawła II. Wszystkie medale wybite w hołdzie Papieżowi Polakowi zostały uszlachetnione czystym, 24-karatowym złotem (Au 999/1000).

Wykonanie stemplem lustrzanym gwarantuje najwyższą jakość menniczą, która jest niezwykle ceniona przez kolekcjonerów. Takie wykończenie zapewnia doskonały efekt końcowy – matowe motywy w przepiękny sposób wyróżniają się na wypolerowanym złotym tle medalu. 

Zamawiając uszlachetniony złotem medal "Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze", zapewniają sobie Państwo prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych numizmatów z zestawu „Papież, który zmienił historię" - "Najważniejsze Sanktuaria Maryjne Jana Pawła II".

Będący jego częścią pięknie ilustrowany folder zapewni bezpieczne przechowywanie emisji papieskich. Każdej towarzyszy Certyfikat Autentyczności, zawierający szczegółową specyfikację i opis każdego medalu.

Zwieńczeniem serii jest Świadectwo Własności, które dostarczymy z ostatnim numizmatem – „Sanktuarium Maryjne w Krakowie-Łagiewnikach”. Jesteśmy przekonani, że te wyjątkowe emisje będą źródłem wielu wspomnień i uzupełnieniem dotychczasowych zbiorów.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Papież, który zmienił historię" - Sanktuaria Maryjne Jana Pawła II". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Sanktuarium Maryjne na Jasnej Górze", zamawiam go w preferencyjnej cenie 49,50 zł (zamiast ceny regularnej 99 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 6 pozostałych medale w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 99 zł (łączna cena tych medali to 594 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z medalem z zestawu "Papież, który zmienił historię" - "Najważniejsze Sanktuaria Maryjne Jana Pawła II".

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.