Najniższa limitacja w historii igrzysk olimpijskich – jedynie 25 000 egzemplarzy na cały świat!

Już 5 sierpnia 2016 roku cały świat wstrzyma oddech. Po raz pierwszy w historii w Ameryce Południowej rozpoczną się zmagania sportowców podczas XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Z tej okazji Brazylia, kraj-gospodarz igrzysk olimpijskich, wyemitowała pierwsze w historii oficjalne srebrne monety okolicznościowe Rio 2016. Monety mają najniższą w historii igrzysk limitację – tylko 25 000 egzemplarzy na cały świat! Popyt na nie jest ogromny – również w Polsce, gdzie kibice czekają na występy jednej z najmocniejszych olimpijskich reprezentacji Polski w historii.

Oficjalna moneta olimpijska „Samba-Siatkówka” to:

 • Cenne srebro próby 925/1000.
 • Najwyższa jakość mennicza – stempel lustrzany.
 • Prawny środek płatniczy o nominale 5 reali.
 • Ścisły limit – niecałe 600 egzemplarzy monet Rio 2016 dostępnych w Polsce, w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.
 • Preferencyjna, stała cena – każda moneta w kolekcji tylko 499 zł.

Skarbnica Narodowa, będąca dystrybutorem monet olimpijskich w Polsce, pozyskała niewielki ułamek światowej limitacji wyjątkowych emisji Rio 2016. Radzimy nie zwlekać i złożyć zamówienie już dziś – rekordowo niski nakład oficjalnych monet olimpijskich Rio 2016 zostanie z pewnością błyskawicznie wyprzedany.

Ważne: nabywając pierwszą srebrną monetę „Samba-Siatkówka”, zyskują Państwo ekskluzywne prawo pierwszeństwa do otrzymywania kolejnych oficjalnych monet z tej olimpijskiej serii.  Jeśli poszukują Państwo bardzo rzadkich i trudnych do zdobycia emisji, prosimy nie zwlekać i już dziś złożyć zamówienie na pierwszą oficjalną monetę Rio 2016!

Specyfikacja
Metal:
Srebro próby 925/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza, stempel lustrzany
Waga:
27 g
Średnica:
40 mm
Emitent:
Bank Centralny Brazylii
Nominał:
5 reali
Limitacja:
25 000 na całym świecie

Bardzo poszukiwane srebrne monety olimpijskie Rio 2016, ostatnie egzemplarze dostępne w Skarbnicy Narodowej!

Tylko 10 000 kompletnych kolekcji oficjalnych srebrnych monet Rio 2016 trafi do rąk kolekcjonerów poza Brazylią! Skarbnica Narodowa, jedyny w Polsce autoryzowany dystrybutor srebrnych emisji Rio 2016, zdołała zdobyć z odpowiednim wyprzedzeniem symboliczną pulę tych wyjątkowych monet dla swoich Klientów. W ofercie znalazły się właśnie ostatnie egzemplarze wyemitowane przez Mennicę Brazylijską.

Radzimy zamówić już teraz - jesteśmy przekonani, że każda z tych niezwykłych srebrnych monet z oficjalnym logo Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 zostanie błyskawicznie wyprzedana. Tę wyjątkową ofertę skierowaliśmy tylko do wybranych Klientów Skarbnicy Narodowej.

Monety wchodzą w skład ściśle limitowanej kolekcji „Igrzyska Olimpijskie Rio 2016”.

Zalety i gwarancja kolekcjonowania:

 • Oficjalne logo olimpijskie wybite na każdej monecie.
 • Autentyczność każdej emisji potwierdzona specjalnym Certyfikatem.
 • Poszukiwane motywy wyrażające zarówno brazylijską kulturę, jak i rywalizację Olimpijczyków.
 • Gwarancja otrzymania wszystkich monet z kolekcji „Igrzyska Olimpijskie Rio 2016”.
 • Prawo pierwszeństwa do zakupu kolejnych emisji z olimpijskiej serii.
 • Preferencyjna, stała cena w kolekcji – tylko 499 zł za każdą monetę olimpijską!

To niepowtarzalna możliwość zapoznania się z monetami trudno dostępnymi na świecie. Zamawiając teraz, możecie Państwo przekonać się o pięknie i najwyższej jakości tych arcydzieł numizmatyki.

W ramach oficjalnej kolekcji Rio 2016 otrzymają Państwo BEZPŁATNIE:

 • Elegancką drewnianą kasetkę Kolekcjonera z oficjalnym logo Rio 2016 do bezpiecznego przechowywania i efektownej ekspozycji monet.
 • Certyfikaty Autentyczności do każdej z monet.
 • Indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji.

Kompletna kolekcja składa się z 16 monet olimpijskich.

Złożenie już teraz zamówienia na pierwszą oficjalną srebrną monetę olimpijską „Samba-Siatkówka” w wyjątkowej cenie 499 zł oznacza przyznanie prawa pierwszeństwa do zakupu kolejnych oficjalnych srebrnych monet z tej olimpijskiej serii. Będą one wówczas przesyłane raz w miesiącu w cenie 499 zł (+9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Oczywiście bez obowiązku zakupu i bez ryzyka – jeżeli numizmat nie spełni oczekiwań, można go odesłać w ciągu 14 dni od daty dostarczenia.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie oficjalnych srebrnych monet okolicznościowych „Igrzyska Olimpijskie Rio 2016”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą monetą z kolekcji: „Samba-Siatkówka”, zamawiam ją, w preferencyjnej, stałej cenie 499 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela.

Jeżeli zatrzymam tą srebrną monetę okolicznościową „Igrzysk Olimpijskich Rio 2016”, otrzymam pozostałe 15 monet w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 499 zł. (łączna cena tych 15 monet to 7485 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z oficjalną monetą z kolekcji „Igrzyska Olimpijskie Rio 2016”. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą monetą. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconej już monety, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.