ARCYDZIEŁA MENNICTWA WAZÓW – UZUPEŁNIJ SWÓJ FOLDER TERAZ!

Seria „Złoto ze Skarbca Wazów” przybliża monety z najwspanialszego okresu mennictwa polskiego oraz potęgę I Rzeczpospolitej. W kolekcji znajdują się repliki cennych numizmatów, niedostępnych dla kolekcjonerów. Każdą replikę wybito w najwyższej jakości menniczej – stemplem lustrzanym i poplaterowano czystym złotem (999/1000). Gwarantujemy stałą cenę replik (129 zł +11,95 zł koszt pakowania i przesyłki).

PORTUGAŁ ZYGMUNTA III WAZY WART PONAD 500 000 PLN!

Portugał z 1588 r. to niezwykle rzadka i cenna moneta; w 2011 r. została zlicytowana aż za 506 000 zł. Numizmat stanowi przykład doskonałej, późnorenesansowej sztuki medalierskiej w Polsce. Kunszt artystyczny podkreśla doniosłą okoliczność wybicia monety – uhonorowanie nowego władcy, Zygmunta III Wazy. Replika portugała jest pierwszym egzemplarzem z serii „Złoto ze Skarbca Wazów”.

ELEGANCKIE AKCESORIA I MATERIAŁY INFORMACYJNE GRATIS!

W ramach serii Kolekcjoner otrzymuje wszystkie akcesoria W PREZENCIE:
• wysokiej jakości kapsuły ochronne,
• Certyfikaty Autentyczności każdego z numizmatów, oraz Świadectwo Własności zestawu,
• bogato ilustrowany folder kolekcjonerski do efektownej ekspozycji cennego zbioru, uzupełniony informacjami historycznymi!

Specyfikacja
Jakość:
najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
26 g
Średnica:
40 mm
Uszlachetnienie:
złoto najwyższej próby 999/1000
Kraj emisji:
Polska
Rodzaj:
replika monety

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji replik „Złoto ze Skarbca Wazów”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym numizmatem - repliką portugała Zygmunta III Wazy, uszlachetnioną czystym zlotem, zamawiam ją w preferencyjnej cenie 64,50 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna na podstawie faktury dostarczonej wraz z produktem lub mogę też wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam tę uszlachetnioną czystym złotem replikę monety „Portugał Zygmunta III Wazy”, otrzymam pozostałe 5 uszlachetnionych czystym złotem replik monet z okresu panowania dynastii Wazów w ok. miesięcznych odstępach, każda w cenie regularnej 129 zł (łączna cena tych 5 numizmatów to 645 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki - 11,95 zł.

Kolejne numizmaty z replikami monet są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z numizmatem z kolekcji „Epoka Wazów. Fascynujące mennictwo I RP". Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym numizmatem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu numizmatu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu numizmatu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w stanie lustrzanym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.