Legendarna Korona Chrobrego powraca na medalu z 1 kg czystego srebra!

Korona Bolesława Chrobrego to prawdziwa historia Królestwa Polskiego i najważniejsze Insygnium koronacyjne królów polskich od XIV do XVIII wieku. Co ciekawe, sam Bolesław Chrobry nie był nią koronowany. Powstała dopiero po zjednoczeniu Królestwa Polskiego na koronację Władysława Łokietka w 1320 roku i od tego czasu była świadkiem niemal wszystkich najważniejszych koronacji polskich monarchów, w tym i ostatniej – Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dopiero po ostatecznym rozbiorze Polski w 1795 roku została zagrabiona przez pruskie władze i bezpowrotnie zniszczona na rozkaz pruskiego króla Fryderyka Wilhelma III. Dziś powraca na niezwykłej emisji z 1 kilograma czystego srebra ozdobionej aż 70 perłami, rubinami, szafirami i szmaragdami.

Wszystkie zostały poddane wysokiej jakości obróbce w najlepszych szlifierniach, tak by ich jakość pozwalała na idealne osadzenie w czystym srebrze próby 999/1000, selektywnie platerowanym 24-karatowym złotem.

  • Aż 1 kg czystego srebra próby 999/1000
  • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem
  • 70 prawdziwych pereł i kamieni szlachetnych
  • Zaledwie 300 egzemplarzy na świecie

 

Uwaga! Ścisła światowa limitacja!

Ta ekskluzywna emisja została wybita w zaledwie 300 egzemplarzach. Każdy z nich posiada swój indywidualny numer wybity na rancie wraz z potwierdzeniem czystości srebra 999/1000.

Każdy z tych drogocennych i delikatnych medali został umieszczony w specjalnej akrylowej
kapsule. Do emisji dołączona jest również ekskluzywna drewniana szkatuła z wytłoczoną Koroną
Bolesława Chrobrego na wieczku. Gwarancją autentyczności i najwyższej jakości wykonania jest Certyfikat.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
1 kg
Średnica:
100 mm
Kraj emisji:
Polska
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto i aż 70 prawdziwych pereł i kamieni szlachetnych
Limitacja:
300 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie uszlachetnionego złotem medalu "Korona Bolesława Chrobrego", w cenie 12 900 zł (+ 50 zł koszty przesyłki kurierskiej) - płatność jednorazowa, uwzględniająca rabat w wysokości 1000 zł. Zakup emisji nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. W przypadku wyboru płatności ratalnej (całkowita wartość zamówienia 13 900 zł +50 zł koszty przesyłki kurierskiej), prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Skarbnicy Narodowej.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.