Legendarna Korona Bolesława Chrobrego

Uszlachetniony złotem srebrny medal o masie aż 1 kg
z cennymi perłami i kamieniami szlachetnymi!

Korona Bolesława Chrobrego to prawdziwa historia Królestwa Polskiego i najważniejsze insygnium koronacyjne królów polskich od XIV do XVIII wieku. Była świadkiem niemal wszystkich najważniejszych koronacji polskich monarchów.


Dziś powraca na niezwykłej emisji z 1 kilograma czystego srebra ozdobionej aż 70 cennymi klejnotami, w tym: perłami, rubinami, szafirami i szmaragdami.


By pomieścić na jednym numizmacie aż 31 pereł, 22 rubiny, 10 szmaragdów i 7 szafirów – dokładnie tych samych rodzajów kamieni, jakie znajdowały się na oryginale, wybraliśmy medal o masie 1 kilograma i średnicy aż 100 mm. Dzięki temu byliśmy w stanie w pełni ukazać piękno korony Bolesława i blask drogocennych klejnotów.

Wszystkie kamienie zostały poddane wysokiej jakości obróbce w najlepszych szlifierniach, tak by ich jakość pozwalała na idealne osadzenie w czystym srebrze próby 999/1000, selektywnie platerowanym 24-karatowym złotem.

Jedynie 300 Kolekcjonerów będzie mogło wejść w posiadanie tej ekskluzywnej emisji. Każdy egzemplarz posiada indywidualny numer na rancie, który sprawia, że medale z koroną Bolesława Chrobrego są prawdziwymi unikatami.

Skarbnica Narodowa jest wyłącznym dystrybutorem tego numizmatu.

Każdy z tych drogocennych i delikatnych medali został umieszczony w specjalnej akrylowej kapsule. Do emisji dołączona jest również ekskluzywna szkatuła kolekcjonerska z koroną Bolesława Chrobrego na wieczku. Autentyczność i najwyższą jakość wykonania gwarantuje Certyfikat.

Srebrny medal o masie aż 1 kg z legendarną koroną Bolesława Chrobrego będzie idealnym uzupełnieniem dotychczas zgromadzonego zbioru!

Specyfikacja
Stan zachowania :
Menniczy
Sempel:
Lustrzany
Metal:
Srebro 999/1000
Masa:
1 kg
Średnica:
100 mm
Limitacja:
300 egzemplarzy
Platerowanie:
24-karatowe złoto
Zdobienie:
Perły, rubiny, szmaragdy i szafiry

Tak, zamawiam uszlachetniony złotem srebrny medal z perłami, rubinami, szmaragdami i szafirami "Korona Chrobrego" wraz z Certyfikatem Autentyczności i pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 13 900 zł (+25 zł koszt pakowania i przesyłki kurierskiej). Zamówienie obejmuje tylko opisany medal. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmat zostanie wysłany w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.