Ścisła limitacja – zaledwie 499 egzemplarzy na świecie!

Srebrna moneta "Pisanka" nawiązuje do ponadczasowych oraz wielobarwnych wzorów i ornametów pochodzących z tradycyjnej sztuki ludowej. I to właśnie one zdobią zarówno jej awers, jak i rewers.

Została wybita w czystym srebrze próby 999/1000, a w jej środku ręcznie umieszczono element z drewna dębowego, który kształtem i kolorowym zdobieniem przypomina prawdziwą pisankę. Połączenie metalu szlachetnego z naturalnym drewnem jest wynikiem prac utalentowanych rzemieślników oraz ekspertów numizmatycznych i sprawia, że moneta jest prawdziwym unikatem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Kolekcjonerów.

Autentyczność tej wspaniałej monety gwarantuje Certyfikat, a do bezpiecznego przechowywania przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie z kolorowym motywem na wieczku.

Co ważne, na świecie dostęnych jest zaledwie 499 egzemplarzy srebrnej monety-pisanki, a ich jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Skarbnica Narodowa.

  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Naturalne drewno dębowe
  • Nawiązanie do tradycyjnych polskich wzorów ludowych

Pisanki, czyli bogato zdobione lub barwione jaja, są obecne w naszych obrzędach ludowych od stuleci. Niemal na całym świecie są symbolem uniwersalnym, odnoszącym się do sił witalnych, życia i płodności. W wielu domach pełnią rolę dekoracycjną nie tylko podczas Świąt Wielkanocnych.

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
5 dolarów
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Srebro 999/1000
Masa:
40 g
Średnica:
55 mm
Limitacja:
499 egzemplarzy
Zdobienie:
Wielobarwny nadruk, drewno dębowe

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety z drewnem dębowym wraz z Certyfikatem Autentyczności oraz pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 839 zł (+ 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.