Nowatorskie połączenie czystego srebra
z drewnem dębowym!

Wielkanoc to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijańskie. Podczas obchodów wielkanocnych celebruje się nie tylko męczeńską śmierć Chrystusa, ale przede wszystkim jego zmartwychwstanie, które jest fundamentem wiary.

Najbardziej znanym symbolem tych Świąt są pisanki. Zdobione na wiele sposobów nawiązują głównie do tradycyjnych wzorów pochodzących ze sztuki ludowej. Szczególną popularnością cieszą się pisanki łowickie, pokryte kolorowymi wycinankami z wzorami charakterystycznymi dla tego regionu.


Ponadczasowość i bogata kolorystyka pisanek
stały się inspiracją do powstania wyjątkowej monety!


Moneta "Pisanka" została wybita w czystym srebrze próby 999/1000, a w jej środku ręcznie umieszczono element z drewna dębowego, który kształtem i kolorowym zdobieniem przypomina prawdziwą pisankę. Połączenie metalu szlachetnego z naturalnym drewnem jest wynikiem prac utalentowanych rzemieślników oraz ekspertów numizmatycznych i sprawia, że moneta jest prawdziwym unikatem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Kolekcjonerów.

Autentyczność tej wspaniałej monety gwarantuje Certyfikat, a do bezpiecznego przechowywania przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie z kolorowym motywem na wieczku.

Co ważne, na świecie dostęnych jest zaledwie 499 egzemplarzy srebrnej monety-pisanki, a ich jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest Skarbnica Narodowa.

Moneta "Pisanka" to:

  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Naturalne drewno dębowe
  • Nawiązanie do tradycyjnych polskich wzorów ludowych

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
5 dolarów
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Srebro 999/1000
Masa:
40 g
Średnica:
55 mm
Limitacja:
499 egzemplarzy
Zdobienie:
Wielobarwny nadruk, drewno dębowe

Tak, zamawiam srebrną monetę z drewnem dębowym wraz z Certyfikatem Autentyczności i pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 739 zł (+12,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisaną monetę. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy.

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.