W listopadzie 1918 roku Polska odzyskała niepodległość i jako niezależne państwo wróciła na mapę Europy po 123 latach newoli. Dla upamiętnienia tego wydarzenia został wybity wyjątkowy medal, który uzyskał niepowtarzalny wygląd dzięki połączeniu aż 3 kolorów srebra.

Złota barwa uzyskana przez uszlachetnienie czystym złotem, ciemnoszary odcień – srebro oksydowane oraz naturalny kolor szlachetnego srebra. Awers medalu zdobi wizerunek Józefa Piłsudskiego – bohatera narodowego, który poprowadził kraj do niepodległości, na rewersie widnieją stylizowane godła Polski.

  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Najwyższa jakość mennicza
  • Zaledwie 1000 egzemplarzy na świecie
  • Certyfikat gwarantujący autentyczność
  • Ramka kolekcjonerska GRATIS

Emisja jest ograniczona do zaledwie 1000 egzemplarzy na cały świat, co sprawia że medal będzie dostępny dla nielicznych. Tak ścisła limitacja dodaje unikalności emisji, co niewątpliwie zostanie docenione przez wytrawnych kolekcjonerów.

Autentyczność medalu potwierdza Certyfikat. Do bezpiecznego i efektownego przechowywania przeznaczona jest specjalnie zaprojektowana ramka kolekcjonerska, która umożliwia eksponowanie i podziwianie trzech kolorów srebra po obydwu stronach bez wyjmowania emisji.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
31,1 g
Średnica:
40 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2017
Limitacja:
1000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnego medalu "Odrodzenie Państwa Polskiego", w cenie 650 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup zestawu nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.