Gwiazda Betlejemska - oficjalna złota moneta na Boże Narodzenie

Zaledwie 7500 egzemplarzy na świecie

Gwiazda Betlejemska - jeden z najważniejszych symboli wiary uwieczniony w cennym złocie

Gwiazda Betlejemska - jeden z najważniejszych symboli wiary uwieczniony w cennym złocie

Ocena kolekcjonerów: 3.7

3
  • Cenne 14-karatowe złoto
  • Najwyższa jakość mennicza
  • Specjalna kapsuła ze szkłem powiekszającym
  • Rodzaj: Pojedynczy produkt
  • Ilość: Ostatnie sztuki
Cena: 299 zł

Złota moneta ukazuje jeden z najważniejszych symboli wiary - Gwiazdę Betlejemską.

Moneta została wybita w cennym 14-karatowym złocie. Najwyższa jakość mennicza oraz perfekcyjne  wykonanie sprawiły, że Gwiazda Betlejemska i Trzej Królowie widnieją na monecie o poszukiwanej wśród Kolekcjonerów średnicy 11 mm!

  • Cenne 14-karatowe złoto
  • Specjalna kapsuła ze szkłem powiększającym
  • Elegancki aksamitny woreczek GRATIS

Specjalna kapsuła ze szkłem powiększającym, w której umieszczona jest moneta, sprawia że piękne, bożonarodzeniowe motywy można podziwiać w najdrobniejszych szczegółach.

Emitentem złotej monety "Gwiazda Betlejemska" jest Republika Kiribati - czasem nazywana Wyspą Bożego Narodzenia. Światowa limitacja tego świątecznego numizmatu to zaledwie 7500 egzemplarzy. Gwarancją autentyczności jest Certyfikat Skarbnicy Narodowej. Do bezpiecznego przechowywania przeznaczony jest elegancki woreczek kolekcjonerski.

Ukazana na monecie Gwiazda Betlejemska od wieków wzbudza zainteresowanie zarówno astronomów, jak i milionów chrześcijan na całym świecie. Według przekazów to właśnie ona miała doprowadzić trzech mędrców ze Wschodu do miejsca narodzin Jezusa. Jest ona jednym z najważniejszych symboli wiary. 

Cena: 299 zł
Specyfikacja
Metal:
14-karatowe złoto
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
0,5 g
Średnica:
11 mm
Kraj emisji:
Kiribati
Nominał:
0,5 dolara
Rok emisji:
2016
Limitacja:
7500 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotej monety "Gwiazda Betlejemska" w cenie 299 zł (+ 9,95 zł koszt wysyłki). Zakup emisji nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu emisji. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.