Paryska Katedra Notre-Dame

Perła architektury gotyckiej upamiętniona na srebrnej monecie

Oficjalna srebrna moneta „Notre Dame” upamiętnia najchętniej odwiedzaną budowlę w Europie, będącą perłą architektury gotyckiej - paryską katedrę Notre-Dame.

Moneta została wybita w srebrze wysokiej próby (900/1000), w najwyższej jakości menniczej – najcenniejszej dla Kolekcjonerów. Stylizacja bogato zdobionego awersu i rewersu przedstawia wieże katedry, fragment przepięknej rozety oraz gargulca – ozdobne zakończenia rynny, które w okresie gotyku często przybierały formy fantastycznych stworów. Uzupełnieniem są m.in.: rok emisji, nominał oraz data pożaru – 15.04.2019 r., kiedy to cała Francja, a nawet Europa, wstrzymała w przerażeniu oddech, patrząc jak ten bezcenny zabytek jest niszczony przez płomienie.

  • Srebro wysokiej próby 900/1000
  • Najwyższa jakość mennicza
  • Emisja wybita w prestiżowej Mennicy Francuskiej

Ostanie 80 monet w ofercie Skarbnicy Narodowej

Światowa limitacja tego wyjątkowego numizmatu to zaledwie 5000 sztuk. Moneta została błyskawicznie wyprzedana po oficjalnej emisji, dlatego Klientom Skarbnicy Narodowej możemy zaoferować jedynie 80 egzemplarzy.

Autentyczność srebrnej monety „Notre-Dame” gwarantuje oryginalny Certyfikat. Odpowiednie i efektowne wyeksponowanie emisji umożliwia specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie z logo Mennicy Francuskiej. Światowa limitacja tego wyjątkowego egzemplarza to zaledwie 5000 sztuk. 

Specyfikacja
Metal:
Srebro wysokiej próby 900/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
22,2 g
Średnica:
37 mm
Kraj emisji:
Francja
Nominał:
10 euro
Rok emisji:
2019
Limitacja:
5000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety "Notre-Dame" w cenie 399 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.