Nieprzemijający symbol miłości – serce i sztabka, platerowana srebrem i złotem, z rozebraną do naga pięknością

W skład zestawu wchodzi:

  • Naszyjnik w kształcie serca ozdobiony trzema perłami oraz akwamarynem
  • Sztabka kolekjonerska z reprodukcją obrazu "Maja naga"

"Maja naga" to jedyny akt w malarstwie hiszpańskiego artysty Francisca Goi. Nie wiadomo, kto pozował artyście. Kiedy obraz powstał w XIX-wiecznej, katolickiej Hiszpanii - wywołał ogromne kontrowersje. Nieskazitelne alabastrowe ciało rozebranej do naga piękności, ułożone na białych koronkowych poduszkach i połyskliwym aksamicie uznano za obsceniczne.

Aby sprawić radość, okazać wdzięczność, wyrazić zachwyt czy wyznać uczucie najlepiej posłużyć się tym wyjątkowym zestawem.

Do bezpiecznego przechowywania zestawu przeznaczony jest aksamitny woreczek.

Specyfikacja
Sztabka:
Jakość:
Stan menniczy
Waga:
50 g
Wymiary:
35 x 60 mm
Kraj emisji:
Polska
Uszlachetnienie:
Czyste srebro i złoto
Naszyjnik:
Dł. łańcuszka :
ok. 45 cm
Wymiary serca:
ok. 3 x 3 cm
Zdobienia:
3 perły

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie zestawu składającego się z:

  • naszyjnika w kształcie serca ozdobionego perłami i akwamarynem
    oraz
  • platerowanej srebrem i złotem sztabki z reprodukcją obrazu "Maja Naga". 

Zestaw w cenie 199 zł (+ 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Jego zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym zestawem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już zestawu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.