Piłsudski - symbol odrodzenia Polski

Uszlachetniony czystym złotem medal upamiętnia Józefa Piłsudskiego - jedną z najważniejszych postaci w historii naszego narodu. Piłsudski odegrał kluczową rolę w walce o niepodległość naszej Ojczyzny. Był pierwszym Marszałkiem Polski, Naczelnikiem Państwa, bohaterem Bitwy Warszawskiej 1920 r., budowniczym II Rzeczpospolitej. Miał wpływ na kilka dziesięcioleci w dziejach Polski.

100. rocznica objęcia urzędu Naczelnika Państwa 

20.02.2019 r. Sejm powierzył Józefowi Piłsudskiemu funckję Naczelnika Państwa, czyli głowy państwa. Upamiętnia to medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa", wybity w najwyższej jakości menniczej (stemplem lustrzanym) i uszlachetniony czystym złotem (próba 999/1000). 

100. rocznica odzyskania niepodległości

Medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa" jest częścią jubileuszowego zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Zestaw składa się z 15 medali uszlachetnionych czystym złotem. Ukazuje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski. 

Rabat 50% i przesyłka gratis!

Uszlachetniony czystym złotem medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej! Cena inauguracyjna: tylko 49,5 zł (zamiast 99 zł). Dodatkowo przesyłka gratis! 

Ścisła limitacja

Dostępnych jest tylko 10 tys. kompletnych zestawów "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Tak niska limitacja sprawia, że zaledwie 1 na ponad 3800 Polaków ma szansę nabyć kompletny zestaw. Rezerwując uszlachetniony czystym złotem medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa", zapewniasz sobie prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z jubileuszowego zestawu.

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące zestaw zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską (płaskorzeźba), co podnosi ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Liczne akcesoria w prezencie!

Szczegółowy opis akcesoriów w zakładce "O zestawie". 

Specyfikacja
Metal:
Miedź platerowana 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Rok emisji:
2018
Limitacja:
10 000 zestawów

Do jubileuszowego zestawu 15 medali "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

  • folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
  • Kokarda narodowa idealna na obchody świąt narodowych (wraz z 2. medalem z zestawu).
  • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
  • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności, gwarantujący uszlachetnienie medalu czystym złotem próby 999/1000 oraz wykonanie w najwyższej jakości menniczej.
  • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart historycznych (wraz z 7. medalem z zestawu).
  • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem zestawu.

Dlaczego warto zarezerwować już teraz?

Rabat 50% i przesyłka gratis
Pierwszy medal ""Piłsudski Naczelnikiem Państwa" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej! Cena inauguracyjna: tylko 49,5 zł (zamiast 99 zł). Dodatkowo przesyłka gratis! 

Bogactwo akcesoriów w prezencie! 
W ramach zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" gratis profesjonalnie opracowane akcesoria. Przybliżają one historię Polski poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.

Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej
Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tego jubileuszowego zestawu, honorującego Józefa Piłsudskiego i jego służbę Ojczyźnie.

Wspaniałe upamiętnienie 100. rocznicy odzyskania niepodległości 

Profesjonalnie opracowany zestaw medali będzie z pewnością źródłem wiedzy histrorycznej oraz wspaniałą pamiątką rodzinną. 

Ścisła limitacja
Ścisła limitacja to tylko 10 tys. zestawów. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. Rezerwacja numizmatu "Utworzenie Legionów" daje prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z zestawu.

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać około raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym, pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Piłsudski Naczelnikiem Państwa 1918-1922", zamawiam go w cenie promocyjnej 49,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 14 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 99 zł (łączna cena tych 14 medali to 1386 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości".

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.