Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022

20 listopada, meczem drużyny gospodarzy z Ekwadorem, rozpoczął się mundial w Katarze. Po raz pierwszy w historii najważniejsza piłkarska impreza jest rozgrywana jesienią.

Odbywający się co cztery lata mundial rozpala wyobraźnię i budzi ogromne emocje wśród milionów fanów na całym świecie, których nie da się porównać z niczym innym. Z tej okazji kraj-gospodarz mistrzostw świata wyemitował złotą monetę okolicznościową, która może stać się unikalną ozdobą Państwa cennej kolekcji monet już dziś!

Zjawiskowa oficjalna moneta mundialu w 1/4 uncji czystego złota!

Awers monety VICTORY o masie 1/4 uncji czystego złota zdobi herb emitenta Kataru oraz oficjalne logo Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Układa się ono w cyfrę 8, która obrazuję liczbę katarskich aren goszczących 32 najlepsze zespoły świata. Z drugiej strony „8” to także symbol nieskończoności. Futbol jest to bowiem nieustający pościg za pięknem – i w grze, i w jej oglądaniu.

Na rewersie monety ukazano sylwetkę piłkarza w niezwykle widowiskowej, ekwilibrystycznej pozycji, uderzającego piłkę przewrotką. Na drugim planie znajdują się charakterystyczne łuki supernowoczesnego stadionu w Lusajl, na którym w obecności 80 tys. kibiców rozegrany zostanie finałowy mecz turnieju. Całą scenę zamyka symboliczny napis „Victory” (pl. Zwycięstwo).

Emisja wraz z oryginalnym Certyfikatem Autentyczności emitenta oraz kopią listu podpisanego przez Gianniego Infantino, prezydenta FIFA, znajduje się w oficjalnym opakowaniu z napisem FIFA WORLD CUP Qatar 2022.

Jest to ostatnia złota moneta katarskich mistrzostw! Radzimy złożyć zamówienie teraz - decyduje kolejność zgłoszeń!

Specyfikacja
Emitent:
Katar
Nominał:
10 riali
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
złoto 999,9/1000
Masa:
7,78 g
Średnica:
20 mm
Limitacja:
5000 sztuk na świecie

Tak, chcę skorzystać z tej oferty specjalnej. Proszę o przesłanie złotej oficjalnej monety Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 "Zwycięstwo" w cenie 5985 zł (+ 25 zł koszt przesyłki kurierskiej)! Przesyłka płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą monetą – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki z zestawem pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną monetę w czystym złocie i w menniczym stanie zachowania. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.