Najbardziej znany wizerunek Jezusa na świecie!
Unikatowa moneta aż w 2 uncjach czystego srebra

Wizerunek Jezusa Miłosiernego jest jednym z najważniejszych symboli polskiego Kościoła katolickiego. Obraz "Jezu Ufam Tobie" powstał według wizji Siostry Faustyny Kowalskiej, której 22 lutego 1931 roku objawił się Zbawiciel. Pierwsze dzieło namalował Eugeniusz Kazimirowski w 1934 roku. Dziesięć lat później, w 1944 roku, Adolf Hyła stworzył nową wersję dla Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Kopie cudownego obrazu opatrzone słowami „Jezu Ufam Tobie” można spotkać w domach i kościołach na całym świecie.

By oddać w pełni piękno i artyzm dzieła zostało ono przeniesione na okazałą monetę
w formie sztabki o masie aż dwóch uncji czystego srebra. Selektywne platerowanie złotem najwyższej próby (Au 999/1000) nadaje kunsztu i przepięknie eksponuje misternie wykonane detale. Nowatorski wygląd numizmatu, nawiązujący kształtem do ozdobnego medalionu,
czyni z niego arcydzieło na światową skalę.

Na rewersie numizmatu znajduje się reprodukcja oryginalnego obrazu znajdującego się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. Awers monety ukazuje portret królowej Elżbiety II z profilu, nominał 5 dolarów oraz rok emisji 2019.

Wraz z numizmatem wysyłany jest numerowany Certyfikat Autentyczności. Moneta jest eksponowana w eleganckim pudełku z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa na wieku.

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
5 NZD
Rok emisji:
2019
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
lustrzany
Metal:
srebro 999/1000
Masa:
2 uncje
Wymiary:
38 x 69 mm
Limitacja:
2500 egzemplarzy
Platerowanie:
24-karatowe złoto

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie oficjalnej monety wybitej w 2 uncjach czystego srebra (Ag 999/1000) "Jezus Miłosierny" w cenie 1190 zł (+ 25 zł koszt przesyłki kurierskiej). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.