Pierwsze dwa obrazy JEZUS MIŁOSIERNY nareszcie razem!
Unikatowy zestaw monet w aż 4 uncjach czystego srebra

Wizerunek Jezusa Miłosiernego to jeden z najważniejszych symboli polskiego Kościoła katolickiego i najsłynniejszy na świecie obraz Chrystusa.

W unikatowym zestawie oficjalnych monet znalazły się oryginalne dwa pierwsze cudowne obrazy Miłosierdzia Bożego, namalowane na podstawie wizji Siostry Faustyny. 

By oddać w pełni piękno i artyzm obu dzieł zostały one przeniesione na okazałe monety
w formie sztabek o wadze aż czterech uncji czystego srebra, imponującym rozmiarze – 69 mm wysokości i wadze – ponad 62 gramów czystego srebra (Ag 999/1000).

Dopełnieniem całości jest selektywne platerowanie złotem najwyższej próby (Au 999/1000), które nadaje kunsztu i przepięknie eksponuje misternie wykonane detale.
Nowatorski wygląd numizmatów, nawiązujący kształtem do ozdobnych medalionów,czyni z nich arcydzieła na światową skalę.

Na rewersie numizmatów znajdują się reprodukcje oryginalnych obrazów z Wilna i Łagiewnik. Awers monet ukazuje portret królowej Elżbiety II z profilu, nominał 5 dolarów oraz rok emisji 2019.

Wraz z zestawem wysyłany jest indywidulanie numerowany Certyfikat Autentyczności.
Zawiera on oficjalne potwierdzenie specyfikacji numizmatów. Dodatkowo elementem zestawu jest „Akt oddania się Miłosierdziu Bożemu”, z modlitwą do Miłosierdzia Bożego. Na odwrocie obu materiałów znajdują się wierne reprodukcje świętych obrazów.

Efektowne ornamenty z misternie ułożonym splotem sprawiają, iż monety te zalicza się
do arcydzieł światowego mennictwa. Całości dopełnia piękne, lakierowane pudełko
z bogatymi zdobieniami na wieku.

Skarbnica Narodowa, jako wyłączny dystrybutor, oferuje ten niezwykły zestaw w specjalnej cenie - 1990 zł. Koszt pakowania i przesyłki to jedynie 25 zł.

Specyfikacja
Metal:
Srebro Ag 999/1000
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga monety:
62,2 g każda
Wymiary:
38 x 69 mm
Platerowanie:
24-karatowe złoto
Kraj emisji:
Niue
Nominał:
5 NZD
Rok emisji:
2019
Limitacja`:
1000 zestawów na świecie

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie zestawu oficjalnych srebrnych monet "Jezu Ufam Tobie" w cenie 1990 zł (+ 25 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.