Unikatowy, bogato zdobiony medalion z łańcuszkiem kryje w sobie obraz Jezusa Chrystusa.

Wizerunek Zbawiciela umieszczony we wnętrzu medalionu to przedstawienie Najświętszego Serca Jezusa. Całość została selektywnie uszlachetniona 18-karatowym złotem oraz ozdobiona mieniącymi się blaksiem kryształkami Swarovskiego i prawdziwym rubinem.

Autentyczność tego wyjątkowego zestawu biżuteryjnego gwarantuje Certyfikat, a do bezpiecznego przechowywania przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie.

Medalion z pewnością sprawdzi się jako prezent dla najbliższych lub pamiątka ważnego wydarzenia.

Dł. łańcuszka: ok. 49,5 cm
Wymiary medalionu: ok. 2x2,5 cm

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz
Masa:
Ok. 16 g
Dł. łańcuszka:
Ok. 49,5 cm
Wymiary medalionu:
Ok. 2 x 2,5 cm
Platerowanie:
18-karatowe złoto
Zdobienie:
Kryształki Swarovskiego, rubin

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie medalionu z wizerunkiem Jezusa wraz z łańcuszkiem, Certyfikatem Autentyczności oraz pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 229 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.