Jubileuszowa moneta upamiętniająca objawienia w Fatimie

13 maja 2017 roku minęło sto lat od wydarzeń w Fatimie, podczas których Matka Boża po raz pierwszy ukazała się portugalskiemu rodzeństwu i przekazała dzieciom orędzie dla ludzkości, które przeszło do historii jako „tajemnice fatimskie”. 

Skarbnica Narodowa ma zaszczyt poinformować o emisji oficjalnej złotej monety upamiętniającej setną rocznicę objawień w Fatimie. Moneta została:

  • wybita w cennym złocie (585/1000),
  • najwyższej jakości menniczej
  • ściśle limitowana  – tylko 5 000 egz na świecie.

Do monety dołączony jest Oficjalny Certyfikat potwierdzający autentyczność emisji.

Skarbnica Narodowa, jako wyłączny dystrybutor, oferuje jubileuszową monetę w specjalnej cenie - zaledwie 299 zł. Koszt pakowania i przesyłki to jedynie 9,95 zł. 

Specyfikacja
Metal:
Złoto 585/1000
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga:
0,65 g
Średnica:
13,92 mm
Emitent:
Niue
Nominał:
2 dolary
Rok emisji:
2017

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki oficjalnej złotej monety 100.Rocznica Objawień Fatimskich w preferencyjnej cenie – tylko 299 zł (plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz żadnych pieniędzy - przesyłka płatna w ciągu 14 dni od otrzymania monety, płatność na podstawie rachunku który dołączony będzie do przesyłki z monetą lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z monetą  – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.