Mars jest czwartą, najczęściej badaną planetą Układu Słonecznego i kolejnym celem podróży kosmicznych astronautów. Czerwona planeta, jak przyjęło się go nazywać, swoją nazwę zawdzięcza rdzawemu kolorowi, jaki powstaje od tlenków żelaza zalegających na jego powierzchni. Aby go upamiętnić, powstała unikatowa moneta której kształt, faktura oraz kolor odwzorowują Marsa.

Emisja ta została wybita w jednej uncji czystego srebra próby 999/1000, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik menniczych. Umożliwiły one pokrycie powierzchni monety specjalnym nadrukiem w kolorze czerwonym, który niezwykle realistycznie odwzorowuje wygląd planety i nadaje jej efekt trójwymiaru. 

Co ciekawe, za pomocą techniki, która wykorzystuje wodę do przeniesienia nadruku na metal, na numizmacie o strukturze 3D pojawił się herb emitenta – Barbadosu, nominał – 5 dolarów, rok emisji – 2021, masa – 1 uncja, informacja o czystości kruszcu oraz specjalny znak „SE” (ang. „Special Edition”). Znajduje się on na zaledwie 340 monetach z całej limitacji – 1999 egzemplarzy na świecie – i potwierdza, że zostały one przygotowane specjalnie dla klientów Skarbnicy Narodowej.

  • Czyste srebro próby 999/1000
  • Nowatorska technologia
  • Zaledwie 340 monet ze specjalnym znakiem „SE”

Autentyczność monety gwarantuje Certyfikat nadrukowany na pudełku służącym do bezpiecznego i efektownego przechowywania tego wspaniałego numizmatu.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Mennicza
Masa:
1 uncja
Średnica:
33 mm
Kraj emisji:
Barbados
Nominał:
5 dolarów
Rok emisji:
2021
Limitacja:
1999 egzemplarzy na świecie
Zdobienie:
Specjalny czerwony nadruk o strukturze 3D

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie srebrnej monety w kształcie miniaturowego Marsa, wraz z Certyfikatem Autentyczności nadrukowanym na pudełku kolekcjonerskim w cenie 890 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.