60. rocznica pierwszego lotu w kosmos upamiętniona na unikatowej monecie wybitej w tytanie

Moneta została wybita w tytanie próby 990/1000, w najwyższej jakości menniczej – najcenniejszej dla Kolekcjonerów. Jej kunsztownie wykonany rewers w centralnym punkcie przedstawia sylwetkę kosmonauty. Dodatkowo ta część monety została ozdobiona specjalnym nadrukiem w kolorze niebieskim. W otoku widnieje napis odwołujący się do 60. rocznicy pierwszego lotu w kosmos. Awers zdobi wizerunek królowej Elżbiety II z profilu.

Autentyczność monety gwarantuje Certyfikat. Do bezpiecznej i efektownej ekspozycji przeznaczone jest specjalnie zaprojektowane pudełko kolekcjonerskie z nadrukiem na wieczku.

Na świecie dostępnych jest zaledwie 1000 egzemplarzy tej wyjątkowej emisji.

Tytan jest jednym z najtrwalszych metali na świecie, wyróżniającym się przede wszystkim wytrzymałością i ciekawą srebrno-szarą barwą. Ze względu na wysoką twardość i trudną obróbkę mechaniczną, wybicie monety z tytanu jest niezwykle trudne. Dlatego też emisja upamiętniająca rocznicę pierwszego lotu w kosmos będzie idealną ozdobą zgromadzonych zbiorów.

Specyfikacja
Emitent:
Ghana
Nominał:
2 cedi
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Zwykły
Metal:
Tytan 990/1000
Masa :
ok. 31,5 g
Średnica:
40 mm
Limitacja :
1000 egzemplarzy
Zdobienie:
Nadruk w kolorze niebieskim

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie monety wybitej z tytanu, upamiętniającej pierwszy lot w kosmos, wraz z Certyfikatem Autentyczności oraz pudełkiem kolekcjonerskim w cenie 279 zł (+ 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.