275. rocznica urodzin Tadeusza Kościuszki
Bohater dwóch narodów na medalu uszlachetnionym czystym złotem!

Tadeusz Kościuszko był m.in. generałem, uczestnikiem wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, Najwyższym Naczelnikiem Siły Zbrojnej Narodowej w czasie insurekcji kościuszkowskiej. Jako inżynier wojskowy współtworzył fortyfikacje Filadelfii i obozy amerykańskiej armii północnej. Odznaczony został orderami: Orła Białego, Virtuti Militari i Cyncynata.

W tym roku przypada 275. rocznica urodzin Tadusza Kościuszki. Z tej okazji Skarbnica Narodowa ma przyjemność zaproponować wyjątkowy medal:

  • uszlachetnienie: czyste, 24-karatowe złoto,
  • najwyższa jakość mennicza – stemplem lustrzany,
  • wysoka wartość artystyczna - motyw zaprojektowany tradycyjną metodą. 

Awers medalu przedstawia popiersie Tadeusza Kościuszki. Na rewersie widnieje kompozycja dwóch wariantów polskiego godła. Średniowieczny rysunek Orła Białego jest wpisany w stylizowaną wersję współczesnego symbolu.

Rabat 50% i przesyłka GRATIS

Z okazji jubileuszu mogą Państwo nabyć uszlachetniony czystym złotem medal "Tadeusz Kościuszko" aż 50% taniej, w cenie 74,50 zł (zamiast 149 zł). Dodatkowo przesyłka GRATIS. 

Ścieśle limitowana kolekcja "Wielcy Polacy"

Medal "Tadeusz Kościuszko" jest pierwszym z kolekcji "Wielcy Polacy". Seria ta składa się z medali uszlachetnionych czystym złotem. Upamiętnia najwybitniejsze osobistości w historii Polski. Dostępnych jest jedynie 10 tys. kompletnych kolekcji.

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące kolekcję zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską, na podstawie płaskorzeźby. Podnosi to ich wartość artystyczną. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Liczne akcesoria w prezencie!

Szczegółowy opis akcesoriów w zakładce "O kolekcji.

 

Specyfikacja
Metal:
Mosiądz platerowany złotem próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza (stempel lustrzany)
Waga:
24 g
Średnica:
38,61 mm
Kraj emisji:
Polska
Limitacja:
10 000 komleptnych kolekcji

Do kolekcji "Wielcy Polacy" akcesoria gratis!

  • Certyfikaty Autentyczności gwarantujące oryginalność medali.
  • Karty informacyjne, wzbogacone ilustracjami. Te materiały przybliżają biografie najwybitniejszych osobistości w historii naszej Ojczyzny.
  • Ochronna kapsuła do każdego numizmatu.
  • Certyfikat Własności kolekcji.
  • Elegancka kasetka do przechowywania i efektownej ekspozycji numizmatów.

Rabat 50% i przesyłka gratis

Pierwszy medal "Tadeusz Kościuszko" z okazji jubileuszu dostępny jest aż 50% taniej! Cena promocyjna: tylko 74,50 zł (zamiast 149 zł). Dodatkowo przesyłka gratis!

Bogactwo akcesoriów w prezencie!

W ramach kolekcji "Wielcy Polacy" gratis liczne akcesoria. Stanowią one doskonałe uzupełnienie, sprawiając, że kolekcjonowanie to czysta przyjemność.

Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tej kolekcji.

Ścisła limitacja

Ścisła limitacja to tylko 10 tys. kolekcji. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. Rezerwacja numizmatu "Tadeusz Kościuszko" daje prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych medali z kolekcji.

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać około raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych "Wielcy Polacy".  W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem z kolekcji: „Tadeusz Kościuszko”, zamawiam go  w preferencyjnej cenie 74,50 zł (zamiast ceny regularnej 149 zł) bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy. Płatność w ciągu 14 dni na podstawie faktury dołączonej do przesyłki. 

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, będę otrzymywać ok. raz w miesiącu dalsze medale z tej kolekcji otwartej (tj. bez określonej z góry liczby medali), każdy w cenie regularnej 149 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu.  W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży .

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.