Koniczyna należy do jednych z najbardziej popularnych roślin.

Roślina czterolistna uważana jest za przynoszącą szczęście. Według obliczeń na około 10 000 trójlistnych koniczynek przypada jedna czterolistna. I to właśnie rzadkość występowania spowodowała, iż w cywilizacji zachodniej uznana została za symbol szczęścia, a znalezienie jej lub otrzymanie w prezencie ma przynosić powodzenie.

Prezentowany zestaw - łańcuszek z zawieszką w kształcie czterolistnej koniczyny - został ozdobiony mieniącymi się blaskiem kryształkami, prawdziwym czerwonym rubinem i uszlachetniony 18-karatowym złotem.

Do bezpiecznego i efektownego przechowywania tego kompletu przeznaczony jest elegancki aksamitny woreczek.


Dł. łańcuszka: ok. 46 cm.
Śr. koniczyny: ok. 2 cm.

Specyfikacja
Dł. łańcuszka :
ok. 46 cm
Zdobienie:
kryształki, prawdziwy rubin
Platerowanie:
18-karatowe złoto

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie łańcuszka z zawieszką w kształcie czterolistnej koniczyny wraz z aksamitnym woreczkiem w cenie 129 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.