Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022!

Polska reprezentacja narodowa w piłce nożnej awansowała do turnieju finałowego w Katarze ogrywając w barażu Szwecję. Na mundialu po raz pierwszy od 1986 r. wyszliśmy z grupy i zagraliśmy w 1/8 finału z późniejszym finalistą - Francją!

Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022, po raz pierwszy w historii, powstał unikalny zestaw aż 35 oficjalnych monet kolekcjonerskich autoryzowanych przez FIFA. W Skarbnicy Narodowej zostało ostatnie 58 egzemplarzy tych zestawów  decyduje kolejność zgłoszeń

Tylko teraz są one dostępne w ekskluzywnej ofercie specjalnej  aż 1400 zł taniej!

Awersy wszystkich monet przedstawiają portret królowej Elżbiety II, która w momencie emisji była głową Wysp Salomona – emitenta numizmatów.

Rewersy 32 monet zestawu upamiętniają drużyny narodowe każdego państwa biorącego udział w mundialu. Każda przedstawia: zarys granic danego kraju, oficjalne logo mistrzostw FIFA WORLD CUP QATAR 2022 oraz dynamiczne ujęcie piłkarza uderzającego piłkę. Każda emisja, oprócz uszlachetnienia czystym srebrem próby 999/1000, jest również selektywnie kolorowana i ukazuje barwy narodowe konkretnej reprezentacji. Wśród emisji w zestawie oczywiście nie mogło zabraknąć monety poświęconej Polsce:

katar-2022-zestaw-monet-lp-folder


Ale to jeszcze nie wszystko! Trzy dodatkowe monety ukazują na rewersach kolejno:

  • Puchar Świata FIFA, który wzniosła do góry Argentyna - zwycięska drużyna finałowego meczu,
  • oficjalne logo Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Układa się ono w cyfrę 8, która odnosi się do ośmiu aren goszczących 32 najlepsze zespoły świata,
  • maskotkę mundialu w Katarze. La'eeb miał szerzyć radość i pozytywne emocje.

Każda z oficjalnych monet ma średnicę 41 mm. Wszystkie ważą w sumie ponad 1 kg i zostały umieszczone w ekskluzywnym folderze z logo FIFA WORLD CUP QATAR 2022. Do przesyłki dołączono kopię listu podpisanego przez Gianniego Infantino, prezydenta FIFA. 

Światowa limitacja tego okolicznościowego zestawu to jedynie 10 tys. egzemplarzy!

katar-2022-zestaw-monet-lp-folder

Dziś wyjątkowo egzemplarz tego unikalnego zestawu możemy zaoferować aż 1400 zł taniej!

Specyfikacja
Emitent:
Wyspy Salomona
Nominał:
pół dolara (każda z monet)
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
proof-like
Metal:
miedzionikiel
Masa:
31 g (każda z monet) / 1088,5 g (wszystkie monety)
Średnica:
41 mm (każda z monet)
Limitacja:
10 tys. egzemplarzy (każda z monet)
Platerowanie:
czyste srebro 999/1000
Zdobienie:
selektywne kolorowanie

Tak, zamawiam zestaw 35 oficjalnych monet Katar 2022 w ekskluzywnym folderze w cenie 2590 zł (+25 zł koszt pakowania i przesyłki kurierskiej). Zamówienie obejmuje tylko opisany zestaw monet. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w  Regulaminie sklepu.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z  Regulaminem sklepu  i akceptuję jego postanowienia.