Jan Paweł II to niezwykle ważna postać w historii Polski i świata. W swoim życiu kierował się miłością do Boga i bliźniego. Jego pasterskie przewodnictwo, nauczanie, świadectwo głębokiej wiary oraz niezliczone podróże były w stanie odmieniać oblicze świata. W 2020 roku celebrowana jest 100. rocznica jego urodzin. Z tej okazji powstał unikatowy medal wybity w nowatorskiej technologii będącej unikatowym połączeniem aż czterech wykończeń menniczych. Są to:


• Czyste srebro próby 999/1000
• Platerowanie cennym złotem
• Tampondruk – pokrycie kolorem
• Uszlachetnienie palladem

Medal został wybity w 20 g czystego srebra próby 999/1000 i przedstawia barwny wizerunek Jana Pawła II. W tle znajduje się złota mozaika ukazująca Matkę Boską z Dzieciątkiem. Motyw ten uzupełnia fragment herbu papieskiego z literą M oraz dewiza pontyfikatu papieża Totus Tuus ( Cały Twój). Napisy w otoku zostały uszlachetnione palladem – jednym z najbardziej szlachetnych metali na ziemi. Rewers zdobi pokryty złotem herb Jana Pawła II otoczony srebrną mozaiką.

Ten przepiękny projekt przygotował Robert Kotowicz – wybitny artysta, rzeźbiarz i medalier, którego prace zdobyły wiele nagród krajowych, jak i międzynarodowych. Najwyższa jakość wykonania medalu sprawia, że jest on prawdziwym majstersztykiem sztuki menniczej.

• Aż 4 wykończenia mennicze na jednym medalu
• Kunszt i precyzja wykonania
• Akcesoria kolekcjonerskie GRATIS


Autentyczność medalu gwarantuje Certyfikat. Do przechowywania przeznaczone jest pudełko kolekcjonerskie w formie ramki. Światowa limitacja to zaledwie 1920 egzemplarzy. Skarbnica Narodowa jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tego numizmatu w Polsce.


Ten wspaniały medal został oficjalnie zatwierdzony przez Tipografia Vaticana na 100. rocznicę urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II.

Specyfikacja
Metal:
Czyste srebro próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
20 g
Średnica:
38,61 mm
Kraj emisji:
Polska
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto, tampondruk - barwny nadruk, cenny pallad
Rok emisji:
2020
Limitacja:
1920 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z tej unikalnej propozycji. Proszę o przesłanie srebrnego medalu z Janem Pawłem II, będącego połączeniem aż 4 wykończeń menniczych w cenie jedynie 690 zł (+ 11,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.