Naczelnik Państwa Józef Piłsudski

Józef Piłsudski to jedna z najważniejszych postaci w historii naszego narodu. Odegrał kluczową rolę w walce o niepodległość naszej Ojczyzny, a potem w odbudowie II Rzeczpospolitej. 20.02.2019 r. Sejm powierzył Józefowi Piłsudskiemu funckję Naczelnika Państwa, czyli głowy państwa. Upamiętnia to medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa", wybity w najwyższej jakości menniczej (stemplem lustrzanym) i platerowany czystym złotem (próba 999/1000). 

Rabat 50% i przesyłka gratis!

Uszlachetniony czystym złotem medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej, w cenie 49,5 zł (zamiast 99 zł). Dodatkowo przesyłka gratis! 

Józef Piłsudski. Droga do niepodległości

Medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa" jest pierwszym z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". Seria ta składa się z 15 medali uszlachetnionych czystym złotem. Ukazuje walkę Józefa Piłsudskiego o odzyskanie niepodległości, a potem pełną suwerenność Polski. Dostępnych jest tylko 10 tys. kompletnych kolekcji.

Gwarancja najwyższej jakości

Medale tworzące zestaw zostały wykonane tradycyjną metodą medalierską, na podstawie płaskorzeźby. Podnosi to ich wartość artystyczną. Ich autorem jest artysta Robert Kotowicz, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach. Dzięki zaawansowanej technice medale wybito w najwyższej jakości menniczej. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Liczne akcesoria w prezencie!

Szczegółowy opis akcesoriów w zakładce "O kolekcji. 

Specyfikacja
Jakość:
najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Platerowanie :
złoto 999/1000
Metal:
miedź 999/1000
Waga:
15 g
Średnica:
34 mm
Liczba medali w kolekcji :
15
Limitacja:
10 tys. kompletnych kolekcji

Do kolekcji 15 medali "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" liczne akcesoria gratis!

  • z 1. medalem folder do przechowywania zestawu 15 medali. Folder ilustrowany archiwalnymi fotografiami, pochodzącymi z Narodowego Archiwum Cyfrowego.
  • Kokarda narodowa idealna na obchody świąt narodowych (wraz z 2. medalem).
  • Do każdego medalu karta informacyjna, opracowana przez historyka, wzbogacona archiwalnymi zdjęciami. Te materiały przybliżają dzieje naszej Ojczyzny poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.
  • Do każdego numizmatu Certyfikat Autentyczności. 
  • Folder do przechowywania i wygodnego korzystania z kart historycznych (z 7. medalem).
  • Certyfikat Własności z indywidualnym numerem kolekcji (z 15. medalem).

Dlaczego warto zarezerwować już teraz?


Rabat 50% i przesyłka gratis

Pierwszy medal "Piłsudski Naczelnikiem Państwa" dostępny jest dla klientów Skarbnicy Narodowej aż 50% taniej! Cena inauguracyjna: tylko 49,5 zł (zamiast 99 zł). Dodatkowo przesyłka gratis!

Bogactwo akcesoriów w prezencie!

W ramach zestawu "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości" gratis profesjonalnie opracowane akcesoria. Przybliżają one historię Polski poprzez biografię Józefa Piłsudskiego.

Wyłącznie w Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa posiada wyłączne prawo do sprzedaży tej kolekjci, honorującej Józefa Piłsudskiego i jego służbę Ojczyźnie.

Ścisła limitacja

Ścisła limitacja to tylko 10 tys. kolekcji. Sprawia to, że tylko 1 na 3800 Polaków ma szansę zdobyć kompletny zestaw medali. Rezerwacja numizmatu "Piłsudski Naczelnikiem Państwa" daje prawo pierwszeństwa zakupu pozostałych 14 medali z zestawu.

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet i medali, współpracuje z renomowanymi mennicami. Zaufały nam już tysiące kolekcjonerów. Kolejne uszlachetnione złotem medale będziemy przesyłać około raz w miesiącu, bez obowiązku zakupu. Każdy można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania. To niepowtarzalna szansa, by osobiście przekonać się o najwyższej jakości ich wykonania.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych czystym złotem medali z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości". W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym, uszlachetnionym złotem medalem "Piłsudski Naczelnikiem Państwa", zamawiam go w cenie promocyjnej 59,50 zł (zamiast 119 zł). Przesyłka gratis. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 14 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 119 zł (łączna cena tych 14 medali to 1666 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Józef Piłsudski. Droga do Niepodległości".

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w najwyższej jakości menniczej. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.