Upamiętnienie EURO 2012 Polska-Ukraina

Pierwsze w historii Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbyły się w Polsce

Złote lata polskiego futbolu

Ocena kolekcjonerów: 4.0

4
  • Ostatnie medale z indywidualnym numerem
  • Najpiękniejsza pamiątka EURO 2012 - pierwszych Mistrzostw Europy w piłce nożnej zorganizowanych w Polsce
  • Uszlachetnienie 24-karatowym złotem
  • Rodzaj: Kolekcja
  • Ilość: Ograniczona dostępność
Cena: 139 zł

UEFA EURO 2012 POLSKA-UKRAINA  - wielki sukces organizacyjny Polski, powód do dumy

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to trzecia co do wielkości impreza sportowa na świecie. W 2012 roku gospodarzami tego ważnego turnieju po raz pierwszy w historii były Polska i Ukraina. Polacy udowodnili, że są świetnymi organizatorami i gościnnymi gospodarzami. Pozytywne opinie wystawiła nam UEFA oraz przybyli na imprezę kibice.

Ścisła limitacja - zaledwie 1000 numizmatów

Aby upamiętnić wielki sukces organizacyjny Polski podczas UEFA Euro 2012, wyemitowaliśmy piękny medal „Euro 2012 Polska-Ukraina”, uszlachetniony 24-karatowym złotem. Limitacja to zaledwie 1000 numizmatów! 

Indywidualny numer emisyjny

Na rancie każdego medalu znajduje się indywidualny numer emisyjny! Dzięki temu każdy numizmat jest niepowtarzalny, a jego wartość kolekcjonerska wzrasta.

Ostatnie sztuki

Indywiduanie numerowany, ściśle limitowany numizmat "Euro 2012 Polska-Ukraina" dostępny jest wyłącznie w ofercie Skarbnicy Narodowej. Spotkał się z dużym zainteresowaniem kibiców i kolekcjonerów. Kup teraz zanim będzie za późno!

Cena: 139 zł
Specyfikacja
Limitacja medalu :
1000 medali z indywidualnym numerem
Platerowanie :
24-karatowe złoto
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
26 g
Średnica:
40 mm
Limitacja kolekcji :
3000
Kraj emisji:
Polska

Największe sukcesy reprezentacji Polski w piłce nożnej na oficjalnych numizmatach platerowanych czystym złotem

Pamiątkowy medal „Euro 2012” rozpoczyna serię "Złote Lata Polskiego Futbolu", składającą się z emisji uszlachetnionych czystym złotem.

Wśród uhonorowanych wydarzeń sportowych znajdą się najważniejsze mecze i największe sukcesy polskiej reprezentacji, takie jak:

„Polska-Niemcy 2:0, Warszawa 2014” – pierwsze w historii zwycięstwo reprezentacji Polski nad drużyną niemiecką

„Polska-Anglia 1:1, Wembley’73” ‑ legendarny sukces polskiej reprezentacji pod wodzą Kazimierza Górskiego

„Polska - ZSRR 2:1, Chorzów '57” ‑największe polityczne zwycięstwo

„Polska-Francja 3:2, Alicante '82”- brąz Mistrzostw Świata

„Polska - Węgry 2:1, Monachium '72” ‑ olimpijskie złoto z Monachium.

 

Niska limitacja - tylko 3000 kolekcji!

O wartości kolekcjonerskiej tej serii świadczy niewielka limitacja – jedynie 3000 kolekcji dostępnych na świecie. Emisje związane z wydarzeniami sportowymi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Oficjalne monety olimpijskie czy numizmaty piłkarskich mistrzostw biją za każdym razem rekordy popularności.

Rezerwacja premierowego medalu „Euro 2012 Polska-Ukraina” oznacza prawo do otrzymania kolejnych medali uszlachetnionych 24‑karatowym złotem, wchodzących w skład kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu".

 

Prezenty dla kolekcjonerów serii

W ramach kolekcji GRATIS:

  • fotografia Kazimierza Górskiego z autografem
  • certyfikaty autentyczności potwierdzające oryginalność medali
  • świadectwo własności dające gwarancję zebrania kompletnej serii
  • eleganckie pudełko do profesjonalnej ekspozycji zbioru.

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych złotem medali z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "EURO 2012 Polska-Ukraina", zamawiam go w cenie 139 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 11 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 139 zł (łączna cena tych 11 medali to 1529 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”.

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.