Mazurek Dąbrowskiego

W 2017 roku mija 90. rocznica ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego polskim hymnem narodowym. Dla jej upamiętnienia, Skarbnica Narodowa wyemitowała medal pamiątkowy platerowany czystym srebrem, wybity w najwyższej jakości menniczej. Zastosowanie specjalnej techniki umożliwiło barwne przedstawienie obrazu "Generał Jan Henryk Dąbrowski na czele legionów", autorstwa jednego z najsłynniejszych malarzy polskich - Juliusza Kossaka.

Rewers medalu zdobią nuty "Mazurka Dąbrowskiego", dwa pierwsze wersy tekstu hymnu oraz sztandar legionów.

Limitacja medalu została ograniczona do 25 000 egzemplarzy

UWAGA - ZE WZGLĘDU NA OGROMNE ZAINTERESOWANIE MEDALEM "MAZUREK DĄBROWSKIEGO", ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE OD POŁOWY PAŹDZIERNIKA BĘDĄ REALIZOWANE NA POCZĄTKU GRUDNIA.

Specyfikacja
Uszlachetnienie:
srebro 999/1000
Jakość:
najwyższa mennicza
Waga:
40 g
Średnica:
45 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2017
Limitacja:
25 000 egz.

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "Mazurek Dąbrowskiego” w preferencyjnej cenie – tylko 39 zł (plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz żadnych pieniędzy - przesyłka płatna w ciągu 14 dni od otrzymania medalu, płatność na podstawie rachunku który dołączony będzie do przesyłki z medalem lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z medalem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu medalu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.