20 koron Franciszka Józefa I w menniczym stanie zachowania

Jednym z najwybitniejszych przedstawicieli dynastii Habsburgów był Franciszek Józef I, należący do grona najdłużej panujących władców w dziejach. Wstąpił na tron 2 grudnia 1848 r. w wieku 18 lat i zasiadał na nim aż do swojej śmierci 21 listopada 1916 r. Rządził niemal 68 lat. W pamięci Polaków, pochodzących z Galicji, pozostał „Dobrym Cesarzem”.

Cenna moneta o nominale 20 koron została wyemitowana w roku wybuchu Wielkiej Wojny, która na zawsze zmieniła oblicze Europy i świata. Najważniejsze jednak jest to, że to arcydzieło wybite ponad 100 lat temu, nie nosi żadnych znamion użytkowania i obiegu!

Dzięki wielomiesięcznym staraniom Skarbnica Narodowa zdobyła dla swoich Klientów 50 egzemplarzy tych monet w menniczym stanie zachowania. Mimo wojennej zawieruchy każdy z tych złotych numizmatów wygląda, jakby dopiero wczoraj opuścił mennicę! 

Emisja o nominale 20 koron cesarza Franciszka Józefa I to:

cenne złoto próby 900/1000,
rzadkie wyobrażenie stojącego władcy,
• dokument, będący świadkiem czasów, gdy ludzie płacili monetami ze złota,
menniczy stan zachowania!

To niebywałe, że mimo dwóch wojen światowych moneta ta nie nosi żadnych znamion zużycia i są na niej widoczne wszelkie detale reliefu. Jest unikatową dokumentacją i częścią dziejów ziem polskich.

Prosimy zamówić tę wyjątkową monetę już dziś, zanim jej zapas zostanie wyprzedany!

Specyfikacja
Metal:
złoto 900/1000
Stan zachowania :
menniczy
Waga:
6,78 g
Średnica:
21 mm
Kraj emisji:
Austro-Węgry
Nominał:
20 koron
Rok emisji:
1914

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej propozycji. Proszę o przesłanie autentycznej złotej monety 20 koron Franciszka Józefa I z 1914 r. w menniczym stanie zachowania w cenie 4950 zł (+25 zł koszty przesyłki kurierskiej). Przesyłka płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tą monetą – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu monety w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki z zestawem pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat w menniczym stanie zachowania. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.