Polska w 1/4 finału Euro 2016! 

Polacy awansowali do XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbędą się w w 2018 roku w Rosji. Biało-Czerwoni mają duże szanse, by stanąć na podium! Mamy obecnie najsilniejszą reprezentację narodową w XXI wieku, która wygrała mecze z Niemcami, obecnymi mistrzami świata.

Polska drużyna jest obecnie jedną z ośmiu najlepszych w Europie – znalazła się w ¼ finału Mistrzostw Europy 2016! Na ten wielki sukces na Euro polscy kibice czekali aż 34 lata! 

 

Pamiątkowy medal

Historyczne osiągnięcie polskiej drużyny narodowej podczas Euro 2016 we Francji upamiętnia medal uszlachetniony 24-karatowym złotem. Wybito go w najwyższej jakości menniczej, w okazałym rozmiarze (średnica 40 mm).

Indywidualna numeracja

Na rancie każdego medalu "Euro 2016" znajduje się indywidualny numer emisyjny! Dzięki temu każdy numizmat jest niepowtarzalny. Im szybciej zamówisz, tym większą masz szansę na zdobycie medalu z najniższym numerem!

Zaledwie 1000 medali

Aby podkreślić wyjątkowość medalu, zaledwie 1000 numizmatów "Euro 2016" oznaczono indywidualnym numerem emisyjnym. Medal będzie z pewnością wspaniałą pamiątką dla kibiców i dla kolekcjonerów ceniących unikalne emisje.

50% rabatu i przesyłka gratis

Dla klientów Skarbnicy Narodowej premierowy medal „Euro 2016” jest teraz dostępny za połowę ceny, za jedyne 69,50 zł. Przesyłka na koszt Skarbnicy Narodowej.

Srebrny medal w prezencie!

Numizmat „Euro 2016” rozpoczyna serię „Złote Lata Polskiego Futbolu”, składającą się z uszlachetnionych złotem medali, które upamiętniają najważniejsze osiągnięcia polskiej drużyny piłkarskiej. To wspaniała pamiątka dla każdego kibica. Zakup medalu „Euro 2016” daje możliwość zakupu pozostałych 11 medali z kolekcji.

Jeśli skompletują Państwo całą kolekcję „Złote Lata Polskiego Futbolu”, prześlemy w prezencie srebrny medal z legendarnym trenerem Kazimierzem Górskim za symboliczny 1 zł! Cena regularna tego medalu: 99 zł.

Specyfikacja
Metal:
Platerowanie 24-karatowym złotem
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
26 g
Średnica:
40 mm
Kraj emisji:
Polska
Limitacja medalu:
1000 medali "Euro 2016" z indywidualnym numerem emisyjnym
Limitacja kolekcji :
3000 kompletnych kolekcji
Rok emisji:
2017

Złote Lata Polskiego Futbolu

Numizmat „Euro 2016” rozpoczyna serię „Złote Lata Polskiego Futbolu”, składającą się z platerowanych czystym złotem medali, które upamiętniają najważniejsze osiągnięcia polskiej drużyny piłkarskiej. To wspaniała pamiątka dla każdego kibica. Zakup medalu „Euro 2016” upoważnia do zakupu pozostałych 11 medali z kolekcji.

Numizmaty z serii „Złote Lata Polskiego Futbolu” upamiętniają sukcesy polskiej drużyny narodowej, m.in.:

  • olimpijskie złoto z Monachium (Polska–Węgry 2:1, Monachium 1972)
  • niezapomniany mecz na Wembley o awans do X Mistrzostw Świata w RFN (Polska–Anglia 1:1, Wembley 1973)
  • brąz XII Mistrzostw Świata (Polska–Francja 3:2, Alicante 1982)
  • srebrny medal na XXI Igrzyskach Olimpijskich (Polska-Brazylia 2:0, Toronto 1976)
  • najwyższe zwycięstwo w okresie PRL-u; rekord strzelecki kraju, który obowiązywał do kwietnia 2009 roku (Polska–Norwegia 9:0, Szczecin 1963)
  • brązowy medal na X Mistrzostwa Świata (mecz Polska–Brazylia 1:0, Monachium 1974).

Niska limitacja - tylko 3000 kolekcji!

O wartości kolekcjonerskiej tej serii świadczy niewielka limitacja – jedynie 3000 kompletnych kolekcji dostępnych na świecie. Emisje związane z wydarzeniami sportowymi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów. Oficjalne monety olimpijskie czy numizmaty piłkarskich mistrzostw biją za każdym razem rekordy popularności.

Rezerwacja premierowego medalu „Euro 2016” wiąże się z prawem pierwszeństwa do otrzymania kolejnych medali uszlachetnionych 24‑karatowym złotem, wchodzących w skład kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu".

 

W ramach kolekcji akcesoria GRATIS:

  • Z czwartą przesyłką elegancka szkatuła do prezentacji i przechowywania medali.
  • Z drugą przesyłką kopia fotografii Kazimierza Górskiego z autografem.
  • Certyfikaty Autentyczności gwarantujące najwyższą jakość menniczą i uszlachetnienie medali 24-karatowym złotem.
  • Imienne Świadectwo Własności kolekcji z indywidualnym numerem.

Srebrny medal w prezencie

Do kompletnej kolekcji „Złote Lata Polskiego Futbolu” prześlemy w prezencie srebrny medal z legendarnym trenerem Kazimierzem Górskim za symboliczny 1 zł! Cena regularna tego medalu: 99 zł. Radzimy nie zwlekać z zamówieniem!

Tak, chcę rozpocząć zbieranie uszlachetnionych złotem medali z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym pamiątkowym, uszlachetnionym złotem medalem "Polska w 1/4 finału Euro 2016", zamawiam go w cenie promocyjnej 69,50 zł. 

Jeżeli zatrzymam ten medal, otrzymam 11 pozostałych medali w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 139 zł (łączna cena tych 11 medali to 1529 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 9,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia rachunku. Rachunek jest dołączony do każdej przesyłki z medalem z kolekcji "Złote Lata Polskiego Futbolu”.

Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.