ELVIS PRESLEY - KRÓL ROCK'N'ROLLA

Elvis Presley uznawany jest za jedną z najważniejszych postaci świata muzyki i kultury XX wieku. W ciągu kilku lat stał się międzynarodową gwiazdą, której imię, twarz i głos były i nadal są rozpoznawane w jednej chwili!

Grupa Samlerhuset, do której należy Skarbnica Narodowa, we współpracy z Elvis Presley Enterprises, LLC zainicjowała powstanie wspaniałej limitowanej emisji, oddającej hołd królowi rock'n'rolla!

Rewers tej wyjątkowej emisji zdobi autoryzowany portret artysty, naniesiony na jej powierzchnię za pomocą cenionej techniki - tampondruku. Kolorowy wizerunek Elvisa Presleya uzupełnia pięciolinia z nutami, mikrofon oraz płyta winylowa, na której znajduje się oficjalny podpis Elvisa Presleya! Awers monety przedstawia herb emitenta, nominał oraz rok emisji.

Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość monety, została ona uszlachetniona 24-karatowym złotem z certyfikatem Fairmined!

Certyfikat Fairmined Gold gwarantuje, że złoto użyte do uszlachetnienia monety pochodzi z odpowiedzialnych źródeł. Nabywane jest ono w etyczny sposób wyłącznie od małych, rzemieślniczych organizacji górniczych. Kolekcjoner, kupując złoto z kopalń, które zarządzane są w sposób odpowiedzialny, zgodny z ekologią i stanowią własność lokalnych społeczności, bezpośrednio je wspiera. Złoto Fairmined to kruszec, z którego można być dumnym.

Oficjalna moneta, wyemitowana dla uczczenia wielkiego artysty, który na zawsze zmienił świat muzyki, jest obowiązkową pozycją dla prawdziwych fanów Elvisa Presleya - króla rock'n'rolla!

Autentyczność, uszlachetnienie 24-karatowym złotem Fairmined oraz kunszt wykonania monety potwierdza Certyfikat.

Specyfikacja
Emitent:
Gibraltar
Nominał:
1/2 korony
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
menniczy
Metal:
miedzionikiel
Masa:
14,14 g
Średnica:
32 mm
Limitacja:
100 000 egzemplarzy na świecie
Platerowanie:
24-karatowe złoto Fairmined
Zdobienie:
tampondruk

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki oficjalnej monety "Elvis Presley - król rock'n'rolla" uszlachetnionej 24-karatowym złotem Fairmined w cenie 69 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup monety nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Płatność na podstawie faktury dostarczonej wraz z produktem.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym numizmatem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisaną emisję. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. 

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie, oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.