Zjednoczone Serca Jezusa i Maryi nareszcie razem!

Zestaw oficjalnych monet w aż 100 gramach czystego srebra

Zarówno Niepokalane Serce Maryi, jak i Najświętsze Serce Jezusa należą do najbardziej rozpoznawalnych przedstawień religijnych na świecie. Są uznawane za najważniejsze w chrześcijaństwie symbole pobożności i oddania. Otaczane są przez Kościół katolicki szczególnym kultem i wielką czcią. Katolicy oddają im hołd wierząc, że do Serca Jezusa trafia się przez Serce Maryi.

Unikatowy zestaw oficjalnych monet upamiętnia Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi. Uwieczniono w nim reprodukcje cudownych obrazów przedstawiających dwa zjednoczone miłością Serca, Syna i Jego Matki.

By oddać w pełni piękno i artyzm obu dzieł zostały one przeniesione na okazałe monety w formie sztabek o łącznej wadze aż 100 gramów czystego srebra i imponującym rozmiarze – 69 mm wysokości.

Dopełnieniem całości jest selektywne platerowanie złotem najwyższej próby (Au 999/1000), które nadaje kunsztu i przepięknie eksponuje misternie wykonane detale.
Nowatorski wygląd numizmatów, nawiązujący kształtem do ozdobnych medalionów, czyniąc z nich arcydzieła na światową skalę.

Wraz z zestawem wysyłany jest indywidulanie numerowany Certyfikat Autentyczności. Zawiera on oficjalne potwierdzenie specyfikacji numizmatów. Dodatkowo elementem zestawu jest „Modlitwa do Świętych Serc Jezusa i Maryi”. Na odwrocie obu materiałów znajdują się wierne reprodukcje wspomnianych dzieł sakralnych.

Efektowne ornamenty z misternie ułożonym splotem sprawiają, iż monety te zalicza się do arcydzieł światowego mennictwa. Całości dopełnia piękne, lakierowane pudełko z bogatymi zdobieniami na wieku.

Skarbnica Narodowa jest wyłącznym dystrybutorem srebrnych monet ku czci Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi .

Specyfikacja
Emitent:
Niue
Nominał:
1 NZD
Rok emisji:
2022
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Lustrzany
Metal:
Srebro 999/1000
Masa łączna:
100 g
Wymiary:
38 x 69 mm
Limitacja:
500 zestawów na świecie
Platerowanie:
24-karatowe złoto

Tak, zamawiam zestaw srebrnych monet o łącznej masie 100 g "Najświętsze Serce Jezusa" i "Niepokalane Serce Maryi" wraz z Certyfikatem Autentyczności w cenie 2190 zł (+25 zł koszt pakowania i przesyłki). Zamówienie obejmuje tylko opisane numizmaty. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty przyjęcia oferty. Numizmaty zostaną wysłane w stanie menniczym. 

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Wraz z przesyłką dostarczony zostanie wzór odstąpienia od umowy. 

Zwrotu przesyłki należy dokonać w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy (zwrot na koszt zamawiającego). W przypadku odesłania opłaconych już numizmatów, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej listownie, telefonicznie lub emailem. Procedura rozpatrywania reklamacji znajduje się w Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.