"Drzewo Życia" - medal uszlachetniony certyfikowanym złotem Fairmined

Uszlachetniony złotem medal na rewersie przedstawia Drzewo Życia. Awers zdobi wzór oparty na kompozycji splotów. Motyw ten inspirowany jest starożytnymi ilustracjami celtyckimi.

Ten wyjątkowy numizmat został wybity z miedzioniklu i uszlachetniony 24-karatowym, certyfikowanym złotem Fairmined. Certyfikat Fairmined Gold gwarantuje, że złoto użyte do uszlachetnienia numizmatu pochodzi z legalnych źródeł. Nabywane jest w etyczny sposób wyłącznie od małych, rzemieślniczych organizacji górniczych. Złoto Fairmined to kruszec, z którego można być dumnym.

Autentyczność medalu "Drzewo Życia" gwarantuje Certyfikat. Do bezpiecznego przechowywania przeznaczony jest woreczek kolekcjonerski.

Światowa limitacja tego numizmatu to 29 999 egzemplarzy, a Skarbnica Narodowa jest jego jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce.


Celtowie oddawali cześć Alisanusowi – bogowi jarzębiny, Abellionowi – związanemu z jabłoniami czy Fagusowi, będącemu bogiem buków. Wszystkie znane celtyckie sanktuaria i święte gaje wiążą się z archaicznym kultem drzew – dębu, cisu i jabłoni. Drzewa były łącznikiem między światem ziemskim a nadprzyrodzonym oraz symbolem boskich istot.

Specyfikacja
Stan zachowania:
Menniczy
Stempel:
Zwykły
Metal:
Miedzionikiel
Masa:
15,8 g
Średnica:
32 mm
Limitacja:
29 999 egzemplarzy
Zdobienie:
24-karatowe złoto Fairmined

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie uszlachetnionego złotem medalu "Drzewo Życia" wraz z Certyfikatem i woreczkiem kolekcjonerskim w cenie 119 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.