Ściśle limitowany medal z cennego złota
- gratulujemy wyboru!

Papież Jan Paweł II darzył wielką miłością Matkę Bożą, której zawierzył swoje życie. Swoje oddanie Matce Bożej Ojciec Święty najpełniej wyraził wybierając na dewizę łacińskie Totus Tuus (Cały Twój).

Zawołanie to towarzyszyło Mu od czasów biskupich przez całą posługę piotrową. Właśnie Maryi powierzył całą swoją misję, umieszczając pod lewym ramieniem krzyża w swoim herbie dużą literę M.

Ten niezwykle istotny rozdział kapłaństwa św. Jana Pawła II został upamiętniony na złotym medalu kolekcjonerskim TOTUS TUUS. Emisja ta jest doskonałym uzupełnieniem zestawu „100. lat Jana Pawła II”, przygotowanego z okazji jubileuszu urodzin Papieża Polaka.

Z szacunku dla Papieża Polaka medal Totus Tuus wybito w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. Motyw numizmatu powstał w tradycyjny sposób - w medalierskiej płaskorzeźbie, co podnosi jego wartość artystyczną. Jego autorem jest Robert Kotowicz, światowej sławy, polski artysta - medalier.

Wymagający proces technologiczny sprawił, że emisja ta jest ściśle limitowana. Została wybita w 2 gramach 14-karatowego złota. Średnica wynosząca 18 mm pozwoliła na piękne ukazanie portretu Ojca Świętego, a także kluczowych dla Niego symboli kapłaństwa.

Numizmat przedstawia postać Jana Pawla II skupionego na modlitwie. W tle znajdują się figury Matki Boskiej Częstochowskiej i Matki Boskiej Fatimskiej, a także Klasztor na Jasnej Górze oraz Sanktuarium Fatimskie. Na rewersie medalu widnieje herb Papieża Polaka.

Specyfikacja
Metal:
Złoto 585/1000
Jakość:
Najwyższa - stempel lustrzany
Waga:
2 g
Średnica:
18 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2020
Limitacja:
15 000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotego medalu "Totus Tuus" w cenie 990 zł (koszt pakowania i przesyłki: 0 zł). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.