Jubileuszowa emisja w 1050. rocznicę chrztu Polski

Przyjęcie chrztu przez Mieszka I w 966 roku jest określane jako początek państwa polskiego. Chrzest otwarł Polsce drogę do niezależności, włączył do europejskiej społeczności chrześcijańskiej i był krokiem milowym w budowaniu polskiej tożsamości narodowej.

W 1050. rocznicę chrztu Polski Skarbnica Narodowa wyemitowała specjalny, jubileuszowy medal pamiątkowy:

  • platerowany złotem,
  • wybity w wysokiej jakości menniczej,
  • wykonany w technologii podwyższonego reliefu.

Awers medalu przedstawia wizerunek Mieszka I, uważanego za twórcę naszej państwowości. Przyjęcie chrztu w 966 r. pozwoliło mu włączyć państwo w krąg kultury chrześcijańskiej i stać się pierwszym władcą Polski. Na rewersie medalu widnieje orzeł – symbol polskości.

Ścisła limitacja i preferencyjna cena - tylko 39 zł

Wartość tej niezwykłej pamiątki podkreśla dodatkowo ścisły limit emisji: 25 000 egzemplarzy. Oznacza to, iż niewiele osób w Polsce będzie mogło wejść w jej posiadanie.

Ze względu na preferencyjną cenę 39 zł (+12,95 zł koszty pakowania i przesyłki) oraz rangę rocznicy, medal spotka się zapewne z ogromnym zainteresowaniem kolekcjonerów.

Specyfikacja
Uszlachetnienie:
24-karatowe złoto
Jakość:
Stan menniczy
Średnica:
36 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2016
Limitacja:
25 000

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "Chrzest Polski" w preferencyjnej cenie – tylko 39 zł (plus 12,95 zł koszty pakowania i przesyłki).

Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy - przesyłka płatna za pobraniem u listonosza lub mogę wybrać również szybką płatność elektroniczną.

Mam 14 dni na zapoznanie się z medalem  – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monety. W przypadku odesłania opłaconego już numizmatu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.

Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Skarbnicę Narodową w celach realizacji rezerwacji i bezpośredniego informowania o innych usługach lub produktach Skarbnicy Narodowej. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.