Złota moneta upamiętnia rzeźbę z Bazyliki św. Piotra w Rzymie.

Moneta została wybita w czystym złocie próby 999/1000, w najwyższej jakości menniczej - najcenniejszej dla Kolekcjonerów. Awers przedstawia wizerunek Chrystusa na tronie. Rewers natomiast zdobi herb emitenta – Republiki Fidżi.

Ta wykonana z największą dbałością o każdy szczegół moneta jest ściśle limitowana. Na świecie dostępnych jest zaledwie 3000 egzemplarzy.

  • Czyste złoto 999/1000
  • Najwyższa jakość mennicza
  • Woreczek kolekcjonerski w prezencie!

Autentyczność złotej monety gwarantuje Certyfikat Skarbnicy Narodowej. Do bezpiecznego przechowywania przeznaczony jest elegancki woreczek kolekcjonerski. Emisja dodatkowo zabezpieczona jest kapsułą ochronną.

Widoczny na monecie Chrystus na tronie jest częścią pomnika nagrobnego Piusa VIII, który znajduje się w Bazylice św. Piotra w Rzymie. Rzeźba powstała w 1866 roku. Przedstawia klęczącego papieża, otoczonego figurami świętych Piotra i Pawła. Nad nimi góruje Chrystus siedzący na tronie. Towarzyszą im alegorie Roztropności i Sprawiedliwości.Specyfikacja
Metal:
Czyste złoto próby 999/1000
Jakość:
Najwyższa mennicza
Waga:
0,5 g
Średnica:
11 mm
Kraj emisji:
Republika Fidźi
Nominał:
5 dolarów
Rok emisji:
2020
Limitacja:
3000 egzemplarzy

Tak, chcę skorzystać z wyjątkowej oferty. Proszę o przesłanie złotej monety "Chrystus na tronie" z woreczkiem kolekcjonerskim oraz Certyfikatem Autentyczności w cenie 399 zł (+ 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki). Zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany produkt.

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym produktem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów jego zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już produktu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży. Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.