100. ROCZNICA BITWY WARSZAWSKIEJ 1920 r.

100 lat temu na przedpolach Warszawy rozegrała się decydująca bitwa wojny polsko-bolszewickiej. Określana mianem "cudu nad Wisłą" i uznawana za 18. przełomową bitwę w historii świata, zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości i uratowaniu Europy przed bolszewizmem. Teraz upamiętniona została na wyjątkowym numizmacie wyemitowanym przez Skarbnicę Narodową.

Aby oddać ducha niezłomnej walki o Ojczyznę, ta wyjątkowa emisja została:

  • wybita w najwyższej jakości menniczej z zastosowaniem niespotykanej formy łączącej malarstwo pastelowe i rzeźbiarski relief,
  • zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzanego polskiego twórcę monet i medali Roberta Kotowicza,
  • wykonana w tradycyjnym stopie srebra 333/1000, w okazałym rozmiarze 45 mm i wadze aż 30 g

Ten wyjątkowy medal otwiera serię „Bitwy Polskiego Oręża”. Jest ona zbiorem pamiątkowych medali przedstawiających najważniejsze triumfy naszych wojsk. Każdy kolejny numizmat wchodzący w skład tej kolekcji oddaje cześć pamiętnemu zwycięstwu polskiej armii.

Projekty wszystkich medali wchodzących w skład tej unikalnej kolekcji w przełomowy sposób łączą dwie odrębne sztuki zdobnicze – malarstwo pastelowe i rzeźbę.

Specyfikacja
Metal:
Stop srebra 333/1000
Jakość:
Najwyższa jakość mennicza
Zdobienie:
Druk cyfrowy na reliefie
Waga:
30 g
Średnica:
45 mm
Kraj emisji:
Polska

BITWY POLSKIEGO ORĘŻA
- świadectwo chwały na numizmatach łączących rzeźbę i malarstwo

Seria „Bitwy Polskiego Oręża” jest zbiorem pamiątkowych medali przedstawiających najważniejsze triumfy naszych wojsk. Każdy kolejny numizmat wchodzący w skład tej kolekcji oddaje cześć pamiętnemu zwycięstwu polskiej armii, poczynając od Grunwaldu, przez Odsiecz Wiedeńską 1683 roku, aż po Bitwę Warszawską 1920 roku. Projekty wszystkich medali wchodzących w skład tej unikalnej kolekcji w przełomowy sposób łączą dwie odrębne sztuki zdobnicze – malarstwo pastelowe i rzeźbę.

Wszystkie akcesoria do kolekcji GRATIS:

  • Klaser kolekcjonerski do bezpiecznego przechowywania i efektownej prezentacji zbiorów – uzupełniony ważnymi informacjami historycznymi
  • Specjalne kapsuły ochronne wraz z Certyfikatem Autentyczności dla każdej emisji
  • Indywidualne Świadectwo Własności Kolekcji

Wartość tej niezwykle cennej pamiątki dodatkowo podnosi ściśle ograniczona limitacja. Tylko 10 000 kolekcjonerów będzie miało możliwość skomplementowania serii. Wraz ze swoją kolekcją każdy Kolekcjoner otrzyma indywidualnie numerowane Świadectwo Własności.

 

Tak, chcę rozpocząć zbieranie medali pamiątkowych „Bitwy Polskiego Oręża”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszym medalem „Bitwa Warszawska”, proszę o przesłanie go w preferencyjnej cenie 99 zł, bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy – przesyłka płatna za pobraniem u listonosza lub mogę wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam ten pamiątkowy medal, otrzymam pozostałe 15 numizmatów, w ok. miesięcznych odstępach, każdy w cenie regularnej 199 zł (łączna cena tych medali to 2985 zł). Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł. Kolejne medale z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy poinformować o tym Skarbnicę Narodową.

Mam 14 dni na zapoznanie się z każdym medalem. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu medalu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już medalu, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmat zostanie wysłany w idealnym stanie mennicznym.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Umowy Sprzedaży.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.