12 września 2021
Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego

12 września tego roku zostanie beatyfikowany kardynał Stefan Wyszyński. Wielki patriota, przywódca duchowy i autorytet moralny.

Z okazji tego wydarzenia Skarbnica Narodowa przygotowała bezpłatny medal okolicznościowy, który w pierwszej kolejności oferujemy Kolekcjonerkom i Kolekcjonerom Skarbnicy Narodowej.

WAŻNE: Zamówienia będą zrealizowane we wrześniu 2021. Państwa medale wyślemy w pierwszej kolejności!

Uczcij beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego! 

Zamów pakiet PREMIUM za jedyne 58 zł, który obejmuje:

• Uszlachetnienie pamiątkowego medalu czystym złotem
• Certyfikat Autentyczności i Pamiątkę Beatyfikacji

Limitacja pakietu PREMIUM wynosi tylko 30 000 egz.

Mniej niż 1% Polaków może uszlachetnić swój darmowy egzemplarz czystym złotem oraz zyskać atrakcyjne dodatki do medalu. Uszlachetnienie podnosi rangę medalu, sprawiając że staje się on jeszcze większym powodem do dumy.

Specyfikacja
Metal:
miedzionikiel
Stan zachowania:
menniczy
Waga:
12 g
Średnica:
30 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2021
  • W przypadku wyboru medalu za 0 zł:

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego" za 0 zł, plus 11,95 zł koszty pakowania i przesyłki.

Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

  • W przypadku wyboru wersji PREMIUM:

Tak, zamawiam medal pamiątkowy "Beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego" w wersji uszlachetnionej czystym złotem wraz z dodatkami w cenie 58 zł (+11,95 zł koszt pakowania i przesyłki).

Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem i dodatkami – przysługuje mi prawo do ich zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal i dodatki. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

Płatność na podstawie faktury dołączonej do przesyłki z produktem.

Uwaga: prześlemy tylko jeden, wybrany medal.


Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Cele i zasady przetwarzania przez Skarbnicę Narodową danych osobowych podanych podczas składania zamówienia są opisane w dokumencie Zasady przedtwarzania danych osobowych

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem Sklepu i akceptuję jego postanowienia.