Bitwa Warszawska stoczona w sierpniu 1920 roku ochroniła Europę przed ekspansją bolszewizmu i zadecydowała o zachowaniu przez Polskę niepodległości. Było to możliwe dzięki realizacji genialnej strategii Józefa Piłsudskiego oraz determinacji polskiego społeczeństwa.

Z okazji zbliżającej się 100. rocznicy tego doniosłego wydarzenia Skarbnica Narodowa ufundowała bezpłatny medal pamiątkowy.

Uczcij doniosły jubileusz najszlachetniejszym kruszcem – czystym złotem

Twój medal z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej może zyskać ekskluzywny charakter i stać się prawdziwym powodem do dumy. Wystarczy że zamówisz za 58 zł pakiet PREMIUM:

Premium

  • Uszlachetnienie czystym złotem i limitacja jedynie 100 tys egz. podnoszą rangę medalu
  • Pamiątkowa fotografia przedstawiająca Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego odznaczającego oficerów krzyżem Virtuti Militari, plac Saski w Warszawie, 14 września 1920 roku.
  • Certyfikat Autentyczności zawierający szczegółowe informacje o emisji, a także potwierdzający oryginalność i jakość medalu
Specyfikacja
Metal:
miedzionikiel
Stan:
menniczy
Waga:
15 g
Średnica:
33 mm
Kraj emisji:
Polska
Rok emisji:
2019
  • W przypadku wyboru medalu za 0 zł:

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie jednej sztuki medalu "100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r." za 0 zł, plus 9,95 zł koszty pakowania i przesyłki

Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

  • W przypadku wyboru wersji PREMIUM:

Tak, zamawiam medal pamiątkowy "100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r." w wersji uszlachetnionej czystym złotem z dodatkami w cenie 58 zł (+9,95 zł koszt pakowania i przesyłki).

Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem i dodatkami – przysługuje mi prawo do ich zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

Uwaga: prześlemy tylko jeden, wybrany medal.


Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Cele i zasady przetwarzania przez Skarbnicę Narodową danych osobowych podanych podczas składania zamówienia są opisane w dokumencie Zasady przedtwarzania danych osobowych

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem Sklepu i akceptuję jego postanowienia.