11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Odzyskaliśmy wówczas to co najcenniejsze – NIEPODLEGŁOŚĆ. 

Medal z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Polski w wersji podstawowej jest dostępny ZA DARMO, bez dalszych zobowiązań. 

Uczcij doniosły jubileusz najszlachetniejszym kruszcem – czystym złotem

Twój medal z okazji 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Polski może zyskać ekskluzywny charakter i stać się prawdziwym powodem do dumy. Wystarczy że zamówisz za 58 zł pakiet PREMIUM:

  • Uszlachetnienie czystym złotem i limitacja jedynie 100 000 egz. podnoszą rangę medalu
  • "Marszałek Józef Piłsudski na Kasztance”– reprodukcja obrazu Wojciecha Kossaka
    ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie”
  • Certyfikat Autentyczności zawierający szczegółowe informacje o emisji, a także potwierdzający oryginalność i jakość medalu
Specyfikacja
Jakość:
Mennicza
Metal:
Miedzionikiel
Waga:
15 g
Średnica:
33 mm
Awers:
Wizerunek Józefa Piłsudskiego z profilu
Rewers:
Kompozycja granic II RP i współczesnych, stylizowana sylwetka orła w koronie oraz monogram RP
  • W przypadku wyboru medalu za 0 zł:

Tak, zamawiam bezpłatny medal pamiątkowy wybity z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, pokrywając jedynie koszt pakowania i wysyłki 9,95 zł. Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

  • W przypadku wyboru wersji PREMIUM:

Tak, zamawiam medal pamiątkowy wybity z okazji 100-lecia Niepodległości Polski w wersji uszlachetnionej czystym złotem z dodatkami w cenie 58 zł (+9,95 zł koszt pakowania i przesyłki). Mam 14-dni na zapoznanie się z medalem - przysługuje mi prawo do jego zwrotu w tym okresie. Nie ponoszę żadnego ryzyka - zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Na każdego zamawiającego przypada tylko jeden pamiątkowy medal. Nie mam żadnych dalszych zobowiązań.

Uwaga: prześlemy tylko jeden, wybrany medal.

Powrót na górę

Skarbnica Narodowa Sp. z o.o., Al Jana Pawła II 19, 00-854 Warszawa, KRS: 0000241299,
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy
REGON: 140159953, Kapitał zakładowy: 50000 zł, NIP: 525-234-83-37 © Copyright 2020 - Skarbnica Narodowa

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...