Pierwsza oficjalna moneta igrzysk Paryż 2024

Dokładnie za dwa lata rozpoczną się letnie igrzyska olimpijskie w Paryżu. Potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 r. Paryż już po raz trzeci gościć będzie olimpijczyków, wcześniej igrzyska w stolicy Francji odbyły się w latach 1900 i 1924. Będzie to więc również 100. rocznica ostatnich letnich igrzysk olimpijskich w stolicy Francji.

Skarbnica Narodowa, z dumą wspierająca polskich sportowców, stworzyła kompletny program srebrnych monet olimpijskich! Rozpoczyna go emisja Paryż 2024. Jest to pierwsza moneta w kształcie sześciokąta, która wybiła renomowana Mennica Francuska

Awers monety przedstawia biegnącą Mariannę, w tle znajduje się bieżnia stadionu lekkoatletycznego. Na drugim planie umieszczono Wieżę Eiffla, symbolizującą miasto-gospodarza Paryż. Rewers zdobi nominał 10 euro. Emisja znajduje się w oficjalnym opakowaniu Paryż 2024 z logo igrzysk.

Ważne: nabywając pierwszą oficjalną monetę Paryż 2024, zyskują Państwo ekskluzywne prawo pierwszeństwa do otrzymywania kolejnych oficjalnych monet z olimpijskiej serii "Droga do Igrzysk". Wraz z kolejnymi przesyłkami będą Państwo otrzymywać oficjalne srebrne monety nowożytnych igrzysk, począwszy od legendarnej monety Helsinki 1952, a kończąc na ostatniej emisji okolicznościowej Pekin 2022.

Szczegóły w zakładce „O kolekcji”.  Oferta ważna do 31 lipca lub do wyczerpania nakładu. Naprawdę warto!

* kurs euro z dnia 25 lipca: 1 EUR = 4,74 PLN

Specyfikacja
Emitent:
Francja
Nominał:
10 euro
Rok emisji:
2021
Stan zachowania:
menniczy
Stempel:
zwykły
Metal:
stop srebra 500/1000
Masa:
17 g
Średnica:
32 mm

Tylko 750 kompletnych kolekcji
dostępnych w Skarbnicy Narodowej!

Skarbnica Narodowa jest oficjalnym dystrybutorem monet olimpijskich w Polsce. Pierwsza moneta nadchodzących letnich igrzysk olimpijskich Paryż 2024 jest prawdziwą perłą numizmatyczną każdego cennego zbioru, ale stanowi jedynie początek ekscytującej serii oficjalnych srebrnych monet olimpijskich. 

Rozpoczyna ona kompletną kolekcję oficjalnych srebrnych monet olimpijskich „Droga do Igrzysk”. Daje gwarancję zdobycia wszystkich oficjalnych srebrnych emisji, które reprezentują historię igrzysk od Helsinek aż po Paryż. W związku ze spodziewanym ogromnym zainteresowaniem, prosimy o jak najszybsze złożenie zamówienia na pierwszą w kolekcji monetę okolicznościową Paryż 2024.

Tylko 750 klientów w Polsce będzie miało niebywałą szansę skompletowania kompletnej serii fascynujących monet, reprezentujących cały barwny okres od Helsinek 1952 aż po Paryż 2024.

Zalety i gwarancja kolekcjonowania:

  • Oficjalne logo olimpijskie wybite na każdej monecie
  • Autentyczność każdej emisji potwierdzona specjalnym Certyfikatem
  • Poszukiwane monety z każdych igrzysk przedstawiające motywy olimpijskie
  • Gwarancja otrzymania wszystkich 31 monet z kolekcji
  • Prawo do zwrotu przesyłki w ciągu 14 dni

W ramach kolekcji oficjalnych monet "Droga do Igrzysk" otrzymają Państwo ZA DARMO:

  • Dwie eleganckie kasetki kolekcjonera z logo kolekcji "Droga do Igrzysk" do przechowywania i efektownej ekspozycji monet
  • Certyfikaty Autentyczności do każdej z monet
  • Imienne, indywidualnie numerowane Świadectwo Własności kolekcji

Tak, chcę rozpocząć zbieranie kolekcji „Droga do Igrzysk”. W celu zapoznania się przez 14 dni z pierwszą oficjalną monetą olimpijską „Paryż 2024", zamawiam ją, w cenie 47,40 zł bez dodatkowych opłat za pakowanie i przesyłkę. Nie muszę wpłacać teraz pieniędzy, przesyłka będzie płatna za pobraniem u doręczyciela lub mogę też wybrać szybką płatność elektroniczną.

Jeżeli zatrzymam tę monetę „Paryż 2024”, otrzymam pozostałe 30 monet w ok. miesięcznych odstępach. Ceny monet w kolekcji różnią się ze względu na stan zachowania, rok emisji i dostępność. Cena każdej z ośmiu kolejnych przesyłek wynosi 690 zł – w każdej przesyłce będą się znajdować aż dwie monety. Cena każdej z siedmiu następnych przesyłek z rzadszymi monetami wynosi 990 zł. Każda przesyłka również będzie zawierać dwie monety. Łączny koszt tych monet to 12450 zł. Do każdej przesyłki zostanie doliczony koszt pakowania i przesyłki 11,95 zł.

Kolejne monety z kolekcji są płatne w ciągu 14 dni od daty wystawienia faktury. Faktura jest dołączona do każdej przesyłki z monetami z kolekcji „Droga do Igrzysk”. Kolekcjonowanie mogę przerwać w każdym momencie – wystarczy, że poinformuję o tym Skarbnicę Narodową. Mam 14 dni na zapoznanie się z każdą przesyłką. Przysługuje mi pełne prawo do zwrotu przesyłki z monetami w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu monet. W przypadku odesłania opłaconej już przesyłki z monetami, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Numizmaty zostaną wysłane w kolekcjonerskim stanie zachowania.

Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy Narodowej. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie sklepu.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, emailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką, wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

Składając zamówienie oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia.