EURO 2016 - wielki sukces Polaków! 

EURO 2016 to dla Polaków wielkie piłkarskie święto. Reprezentacja Polski znalazła się wśród ośmiu najlepszych drużyn i 30 czerwca rozegrała na wysokim poziomie mecz ćwierćfinałowy na EURO 2016. 

Dotarcie naszej drużyny tak wysoko to wielki sukces, na który polscy kibice czekali 34 lata! Nasze pragnienia się urzeczywistniły, podczas turnieju z polskim walecznym zespołem nikt nie wygrał w regulaminowym czasie gry (ani Niemcy – obecni Mistrzowie Świata, ani Portugalia - Mistrz Europy 2016).  

14-karatowe złoto

Za wspaniałą grę polska drużyna zasłużyła na złoto. Aby uczcić spektakularne sukcesy polskich piłkarzy, wybity został medal z 14-karatowego złota z inskrypcją: "Polska w 1/4 finału Euro 2016". 

Zaledwie 500 medali - niezwykle niska, światowa limitacja

Ekskluzywny złoty medal "Polska na EURO 2016" ze specjalnymi akcesoriami będzie mogło zdobyć zaledwie 500 osób na świecie.

Cała Polska z zapartym tchem śledziła emocjonujące mecze naszej drużyny. Złoty medal, uwieczniający historyczny sukces polskiej reprezentacji, będzie z pewnością wspaniałą pamiątką dla zagorzałych kibiców piłki nożnej oraz dla kolekcjonerów ceniących unikalne emisje.

Najwyższa jakość

Medal został wybity w najwyższej jakości menniczej - stemplem lustrzanym. Numizmaty wykonane w tej technologii wybijane są w wyjątkowy sposób - bite są co najmniej dwa razy, a z maszyny wyjmowane są ręcznie w specjalnych rękawiczkach, by nie uszkodzić idealnie wypolerowanej powierzchni.

Unikalny projekt

Medal zaprojektował ceniony artysta Robert Kotowicz. Na awersie widnieje symboliczny puchar, dwóch piłkarzy walczących o piłkę oraz napis "Polska w 1/4 finału Euro 2016". Na rewersie wybito wieżę Eiffla i napis: "Euro 2016 Francja".

Wyłącznie w ofercie Skarbnicy Narodowej 

Złoty medal wraz z prestiżowymi akcesoriami w preferencyjnej cenie 875 zł (plus koszty pakowania i przesyłki 9,95 zł ).

Ta unikalna pamiątka, przypominająca o osiągnięciach Polaków na EURO 2016, spełni najwyższe oczekiwania zagorzałych Kibiców i wymagających Kolekcjonerów.

Wyjątkowe akcesoria gratis 

Do ekskluzywnego medalu wyjątkowe akcesoria gratis:

  • eleganckie pudełko,

  • certyfikat potwierdzający autentyczność złotego medalu,

  • list od Adama Zielińskiego - Dyrektora Zarządzającego Skarbnicy Narodowej,

  • karta z projektem medalu wraz z autografem artysty.

Bez ryzyka

Składając zamówienie, nie trzeba przesyłać żadnych pieniędzy. Po otrzymaniu numizmatu można podjąć finalną decyzję - każdy nabywca ma 14 dni na zapoznanie się z medalem oraz pełne prawo do zwrotu w tym okresie.

Specyfikacja
Metal:
Złoto 14-karatowe
Jakość:
Najwyższa mennicza - stempel lustrzany
Waga:
2 gramy
Średnica:
18 mm
Rok emisji:
2016
Limitacja:
500

Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Proszę o przesłanie złotego medalu "Polska w EURO 2016" w cenie 875 zł (+ 9,95 zł pakowanie i przesyłka). Jego zakup nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. 

Mam 14 dni na zapoznanie się z tym medalem – przysługuje mi pełne prawo do zwrotu w tym okresie oraz do otrzymania zwrotu kosztów zakupu. W przypadku odesłania opłaconego już zamówienia, zwrot pieniędzy zostanie dokonany w ciągu 14 dni. Koszty zwrotu przesyłki pokrywa zamawiający.

Nie ponoszę żadnego ryzyka – zakup ten nie wiąże się z dalszymi zobowiązaniami. Zamówienie obejmuje tylko opisany numizmat. Dostawa odbędzie się najpóźniej w ciągu 45 dni od daty otrzymania zamówienia.
Reklamacje można zgłaszać w siedzibie Skarbnicy. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z procedurą opisaną w Ogólnych Warunkach Współpracy.

Przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym Skarbnicę Narodową pisemnie, telefonicznie, e-mailem lub osobiście, używając dostarczonego wraz z przesyłką wzoru odstąpienia od umowy. Wystarczy odesłać go w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. 

Składając zamówienie, oświadczam, że zapoznałem(am) się z Regulaminem sklepu i akceptuję jego postanowienia. Emisję mogę zwrócić w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania - Skarbnica Narodowa zwróci wówczas koszt zakupu.